Apple Bottoms By Nelly nüüd ka Eestis. GALERII

20 kommentaari
Apple Bottoms By Nelly nüüd ka Eestis. GALERII

Rasked ajad muudavad inimesed ettevõtlikumateks ja häid äriideid võib leida ka Buduaari foorumist. Minu idee on ehk selline, millele keegi teine mõelnud on, kuid julgusest, tahtest või algatusvõimest on jäänud vajaka. Rasked ja keerulised ajad loovad situatsioone, kus olukord lihtsalt sunnib tegutsema. Nii juhtus ka minuga.

Rasked ajad muudavad inimesed ettevõtlikumateks ja häid äriideid võib leida ka Buduaari foorumist. Minu idee on ehk selline, millele keegi teine mõelnud on, kuid julgusest, tahtest või algatusvõimest on jäänud vajaka. Rasked ja keerulised ajad loovad situatsioone, kus olukord lihtsalt sunnib tegutsema. Nii juhtus ka minuga.

Olen läbi aegade olnud aktiivne inimene, kellel on pidev vajadus midagi teha–toimetada. 2009. aasta novembris dekreeti jäädes teadsin juba ette, et ametikohale, millel töötasin, ma enam naasta ei saa. Koht läks likvideerimisele 2010. aasta suvel.  Sama aasta jaanuaris  sündiski mulle imetore pisike poeg, kes innustab mind ikka ja jälle oma suurte säravate silmade ja energilisusega. Sügiseks olin endale selgeks teinud, et midagi tuleb ette võtta, kui lapsepuhkus läbi saab. Keegi meist ei taha ju oma pisikesi 1,5-aastaselt lasteaeda 8-tunnisele tööpäevale sundida. Tahtsin olla oma pojale olemas vähemalt nii kaua, kui ta on piisavalt iseseisev, et lasteaiast rõõmu tunda. Lahendusena otsustasin midagi maale tooma hakata. Jäi aga küsimus, mis see “midagi” olla võiks? Minu kaugel Ameerikas elav sõbranna ütles, et meil on siin väikeses Eestis juba kõik olemas!
2010. aasta oktoobris otsisin valdkonda, milles tegelema hakata. „Kolasin“ mööda Internetti ja uurisin, mille järgi on inimestel vajadus, millest on puudus? Jõudsin oma otsingutega portaali „Buduaar“. Nägin seal sigri–migri uudiseid moest, ilust, klatšist ja jõudsin lõpuks foorumisse, kus arutasid noored trenditeadlikud daamid teemal, kust saaks osta Apple Bottoms´i tooteid.
Mulle oli see nimi täiesti võõras. Panin selle Google’i otsingumootorisse sisse ja asusin uurima, mis on Apple Bottoms? Leidsin!

Apple Bottoms on trendikate naisterõivaste firma, mis pakub rõivaid igas suuruses ja igasuguse kehakujuga naistele. Apple Bottoms’i missioon on vabalt rõhutada naise keha loomulikke kauneid kumerusi.  Brändi eesotsas on tipp superstaar hip–hop laulja Nelly. Tema kirjeldab toote disaini järgmiselt: “Naine ei peaks üritama sobida riietesse, vaid riided peaksid sobima naisele.” Tema loovdisainerite meeskond on loonud ideaalselt sobivad siluetid, mis toovad esile naise keha kumerused. Nelly seisab isiklikult selle eest, et kindlustada disainerite edu loomaks rõivaid, mis naise keha kaunistavad.

2003. aasta augustis lõi Nelly koos Yomi Martin’iga ning Ian Kelly’ga Apple Bottoms’i “Dream Team’i”, mis on saanud rahvusvaheliselt kuulsaks läbi  “Apple Bottoms Girl’i,” mida reklaamiti ka televisioonis VH1 kanalil. Sellest reklaamsaatest VH1-s sai kiirelt üks tippshow. AB brändi teksade populaarsus tõusis hetkega tohutult ning kogu kaup müüdi läbi paari nädalaga. Plahvatuslik teksaste otsing ei jäänud märkamatuks ka rahvuslikule meediale – tulemuseks oli veel mitmekesisem klientuur ja brändi intensiivne kasv.

2004. aasta aprillis alustas AB partnerlust firmaga Picked Fresh, LLC, eesmärgiks brändi laiendada ning edasi arendada. Sellest ajast peale on AB tõusnud rahvusvahelisele moele suunatud teksabrändiks.
AB allkirjaks olevad õunakujulised taskud, mis algul olid  Apple’i tuumik, on ületanud teksade kollektsiooni populaarsuse.
AB teksaseid kannavad järgmised kuulsused ja superstaarid: Oprah, Vivica Fox, Fergie, Ashanti ja paljud teised.
Peale teksakollektsiooni toodab AB ka spordirõivaid, pesu, ujumisriideid, suurtes suurustes riideid, päikeseprille, optilisi prille, ehteid, käekotte, kaunistusi, jalatseid, laste- ja beebiriideid.

Ühesõnaga, ma olin leidnud selle “miski“, mida meil Eestis ametlikult ei ole! Jah, on neid käest-kätte müüjaid, kes ostavad välismaalt kaubamajadest, ladudest või mujalt ammu maha võetud kollektsioone ja müüvad siin uute ja trendikate pähe kalli hinna eest maha!

AB´l tuleb iga aasta 4 kollektsiooni. Need on: Spring, Summer, Holiday ja Fall.  Igal kollektsioonil on oma aeg ja trendikus. Kui uus kollektsioon tuleb müügile, lõpeb eelmise tootmine! Ole valvas, kui tahad olla uudne ja kordumatu! Põnevus iga uue kollektsiooni ees on suur! Kuna kõik on alles alguses, siis võid olla ka kindel, et nii lihtsalt tänaval keegi teine sarnase asjaga vastu ei tule ega ööklubis tantsupõrandal sinu kõrval ei tantsi!
Minu plaan oli need kaunid asjad nüüd ka Eestisse tuua. Kõik ju kuulavad ka siin iga päev „Nelly“ laule, kes raadiost, televiisorist, isiklikust muusikakogust. Neid kuulsaid inimesi, kes kannavad AB tooteid, saab näha ajakirjades, televiisoris, kinolinal ja mujal. Nüüd on sul võimalik ka näppu pulsil hoida „Nelly“ moemaailmal ja olla kuulsustega samal ajal samal moelainel!
Alates 2011.a märtsist on ICER OÜ „Apple Bottoms´i“ ametlik maaletooja ja esindaja Eestis!

Vaata lisaks siit ja siit

Sinu tagasisidel on suur osa minu arengus. Ole julge, kirjuta oma kogemustest, muljetest, emotsioonidest. Ma olen sulle väga tänulik!
Kindel on ka see, et AB ei jää minu viimaseks brändiks!

Sarnased artiklid