Aqva Spa palkas 6 filipiinlasest massaažiproffi

Tallinnast tunnise autosõidu kaugusel asuvasse populaarsesse lõõgastuskeskusesse Rakvere Aqva Spa tulid möödunud nädalal tööle uued massöörid- 6 filipiinlasest idamaise massaaži spetsialisti. Nüüdsest saab Aqva Spas tõeliselt professionaalset Tai ja Shanghai massaaži nautida.
Buduaari töötajad, kes samal nädalavahetusel Aqva Spas lõõgastumas käisid, said esimeste klientide seas uut lõõgastavat protseduuri nautida ja idamaise massaažimeeskonna liidri Cynthia esimesi muljeid Eestist kuulda.

Tallinnast tunnise autosõidu kaugusel asuvasse populaarsesse lõõgastuskeskusesse Rakvere Aqva Spa  tulid möödunud nädalal tööle uued massöörid- 6 filipiinlasest idamaise massaaži spetsialisti. Nüüdsest saab Aqva Spas tõeliselt professionaalset Tai ja Shanghai massaaži nautida.
Buduaari töötajad, kes samal nädalavahetusel Aqva Spas lõõgastumas käisid, said esimeste klientide seas uut lõõgastavat protseduuri nautida ja idamaise massaažimeeskonna liidri Cynthia esimesi muljeid Eestist kuulda. Väike ja särasilmne Cynthia tunnistas, et tunneb tõelist rõõmu uue väljakutse üle. Tema läbirääkimised Aqva Spa omanikega algasid juba aasta alguses ning novembri lõpus jõudis ta lõpuks esimest korda Eestisse.  Enne Eestisse tööle asumist töötas Cintyhia mainekas spaas Macao saarel. “Lõpetasin töö eelmises kohas paar kuud tagasi, siis tegin väikese puhkuse ja käisin Filipiinidel oma perel külas,” räägib Cynthia ja lisab, et tõenäoliselt ei satu ta nüüd töö tõttu mitu aastat kodumaale. Vaatamata teistsugusele kliimale on Cynthial vaid head Eesti ja Aqva Spa kohta öelda. “See on väga ilus uus koht, mulle meeldib siin,” ütleb ta.

Mida oodata Aqva Spa Tai massaažilt:
Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Tehakse mitmesuguseid jooga venitusvõtteid, jooga hingamistehnikat ja meditatsiooni. Iga vajutus kestab ühe väljahingamise aja. Massöör kasutab omaenda keharaskust. Massaaži tehakse matil, laialõikega riietes.
Tai massaaž sobib: Lihaspingete korral, liigeste liikuvuse parandamiseks, painduvuse parandamiseks, lümfi ja vereringe parandamiseks, siseorganite tegevuse parandamiseks, lihaste elastsuse parandamiseks massaaž mõjutab energiavälja ja rahustab.
Tai massaaž ei sobi: Põletikuliste ja krooniliste nahahaiguste korral, liigeste ja kõõluste põletikuga ning põletikulise seisundiga organismis, südame- veresoonkonna haiguste, kõrge vererõhu, traumade- luumurdude, lihasetraumade, nihestuste, kunstliigeste, Osteoporoosi, vähi, palaviku, veenilaiendite, tromboosiohu ja raseduse korral samuti uimastite mõju all või joobes kliendile.
Kõikide krooniliste ja ägedate haiguste korral on soovitav konsulteerida arstiga. Seljaoperatsioonist vähemalt aasta ja kõhupiirkonna operatsioonist vähemalt 2 aastat möödunud.

Mida oodata Shanghai massaažilt:
Terapeutiline sügavatoimeline lõõgastav massaaž . Massaaži tugevust reguleeritakse koostöös kliendiga, kas sügav, tugev või pehme. Šanghai massaaž sobib õlavöötme, selja ja jalgade vaevuste korral. Mõjutab energiavälja, rahustab, lõdvestab, ennetab ja vähendab stressi. Tasakaalustab keha ja vaimu, puhastab negatiivsest energiast.

Lisaks pakuvad filipiinlasestest massaažiprofid Shanghai jalamassaaži, mis on  soovitatav peavalu, unetuse, pinge, südame- veresoonkonna probleemide korral. Massaaži tehakse reieni ning massaaži tugevust reguleeritakse koostöös kliendiga.