Armastada või vihata?

Kõrged värvlid tulid taaskord moodi paari aasta eest ja sellest saati on nad vallutanud nii runway kui ka poeletid. Kui esialgu oli üleminek madalatelt puusapükstelt nabani ulatuvatele värvlitele päris kontrastne ning nõudis julgust, siis nüüd kantakse kõrgeid värvleid aina rohkem.

Praktilisuse mõttes on kõrged värvlid isegi kasulikumad. Näiteks talvel kaitseb kõrge värvel selga külma tuule eest. Üldiselt teeb ekstra kõrge värvel ka figuuri kenamaks ning istudes ei pea kartma, et aluspesu inetul kombel paistaks.

Siiski, jalutades läbi Topshopi poe pesuosakonna ja silmates eriti kõrge värvliga aluspesu, võib kerkida nii mõneski naises küsimus, et kui kaugele ta selle moega nüüd läheb. Topshopi erksinised püksikud on küll lõbusat värvi ja originaalsed, kuid kas neid kannaksid ka Sina?

Selliste pükste kohta öeldakse sageli ka "granny pants". Vanaema püksikutest on asi siiski kaugel kui vaadata Chanel 2007 kevadsuvist kollektsiooni ja näha moekuninga Karl Lagerfeldi loomingut. Nimelt esitles Chanel runwayl musti litritest kõrge värvliga lühikesi pükse, mille lõige kergelt Topshopi mudelile sarnaneb. Sarnaseid pükse võis kohata ka sügisel toimunud London Fashion Week'il Danielle Scutti kollektsioonis, kus tutvustati juba selle suve moodi. Hüppab pähe küsimus, et kes meist selle moetuulega ka reaalelus kaasa läheb?

Chaneli ning Danielle Scutt'i püksikuid võib näha ka uudise all olevatelt piltidelt.

 

 

/Liisa E/