Austria eksklusiivne moebränd Sportalm Buduaari moeüritusel

Glamuuri ja kvaliteedi austajad võivad rõõmustada – Austria eksklusiivne suusariiete bränd SPORTALM on nüüd ka kodumaal esindatud. Sportalmi moeshowd võite nautida Sõbrapäeva õhtul, 14. veebruaril, restoranis Vertigo, kus toimub Buduaar Elite Fashion Night.

Glamuuri ja kvaliteedi austajad võivad rõõmustada – Austria eksklusiivne suusariiete bränd SPORTALM on nüüd ka Eestis esindatud. Sportalmi moeshow’d võite nautida sõbrapäeva õhtul, 14. veebruaril restoranis Vertigo, kus toimub Buduaar Elite Fashion Night.

Sportalm on üks tuntumaid ja hinnatumaid Austria rõivatootjaid. Iga kollektsioon kannab endas tibakest Kitzbühel`i, Austria kuulsaima suusakuurorti hõngu.

Sportalmi teeb nii hinnatuks ülim tähelepanu detailidele ning hea tasakaal funktsionaalsuse ja after-ski glamuuri vahel. Kuid kuna tegemist on niivõrd hea disainiga ja väga kõrgel tasemel materjalidega, mis sobivad ideaalselt meie kliimasse, on Sportalm hea valik ka igapäevaseks kandmiseks.

Et aga oma silm on kuningas, külastage Helly Hanseni kauplust Pirital, aadressil Regati pst 1, Tallinn. Sealt leiate eest lummava Sportalmi nurgakese, kust ei puudu ka head pakkumised (hea hinna pakkumised)!

Kogu kollektsiooni näete SIIT!

Teretulemast Sportalmi maailma, kus motoks on: “Sõbrad alatiseks”!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja