BaByliss soenguõpetused – pidulik soeng kerge vaevaga

BaByliss soenguõpetused – pidulik soeng kerge vaevaga

Pidulikud pühade ja aastalõpusündmused on ukse ees ning koostöös BaBylissiga arvasime, et on paras aeg soengutegemise ideid teiega jagada. Ühtlasi on ka BaBylissil kuni aasta lõpuni soodushinna kampaaniad, mille info leiad soenguõpetuste lõpetuseks.

Pidulikud pühade ja aastalõpusündmused on ukse ees ning koostöös BaBylissiga arvasime, et on paras aeg soengutegemise ideid teiega jagada. Ühtlasi on ka BaBylissil kuni aasta lõpuni soodushinna kampaaniad, mille info leiad soenguõpetuste lõpetuseks.

BaByliss firma rajas kuulus Pariisi juuksur M. Leièvre, kes leiutas maailma esimesed elektrilised lokitangid. Sellest ajast on BaByliss olnud mitmete uuenduste arengulavaks, näiteks leiutas BaByliss ka depilaatori. Toodete uuenduste ja tehniliste täiustuste traditsioonid tagavad pidevalt pöördelisi uuendusi juukse- ja iluhooldustoodete alal. BaBylissi tihe koostöö juuksurite ja salongidega näitab selgelt, et ettevõtte rajaja oli ka ise kogenud juuksur. Tänu sellele on Babyliss toodete ostjatel võimalik oma juuksuri liigutusi ka kodus sama täpselt ja tulemuslikult jäljendada.

Siit mõningaid soengutegemise õpetusi, millega peaks ka kodustes tingimustes igati edukalt toime tulema.

Lennukad soengud föönidega
*Kasutage abiks ümarat soenguharja. Alustage alumiste juuste kuivatamisest, kinnitades ülejäänud juuksed klambriga pealaele.
*Hoidke juuksefööni suundotsikut harjaga risti ja rullige juuksed alates juurtest kuni otsteni harjalt lahti.
*Kohevuse lisamiseks vormige ja tõstke juukseid kuivatamise ajal.
*Külma õhu nupp aitab soengu kestvaks fikseerida.

BaByliss koolutaja Paris Airstyler AS530E

Pöörleva harjaga koolutaja, mis sobib lühikeste ja poolpikkade juuste kiireks kuivatamiseks ja soengu tegemiseks. Võimsus 700 W, 2 kiirust ja temperatuuriastet. Ceramic kate, 35 mm harjased.

Expert PLUS föön D221E 2000W
Kitsa 10 mm õhusuunajaga otsik, kolm kiirust ja temperatuuriastet. Energia tarbimine 1500 W. Õhukiirus 75 km/h. Sobib igat tüüpi juustele.

Õrnad volüümikad lokid
Seksikad ja volüümikad lokid on õige valik pidulikeks sündmusteks.

*Lokita juukseid väikeste salkude kaupa. Võta üks juuksesalk ning keri see ümber koonuslokitangi üsna pea lähedalt. Hoia oma juukseid Easy Curl lokitangi ümber kõige rohkem 10–20 sekundit. Vabasta ettevaatlikult juuksed koonustangi ümbert ja korda sama iga juuksesalguga, kuni kõik juuksed on tehtud. Mida väiksemad on salgud, seda kohevam on tulemus. Kasuta ka eelnevalt kuumakaitse spreid.
*Tõmba näppudega juuksed salkhaaval lahti. Kohevuse lisamiseks tupeeri põhi tugevalt.
Fikseeri soeng juukselakiga.

   

           

 

 

 

C20E BaBylissi koonuslokitangid Easy Curl. BaBylissi Easy Curl koonuslokitangid on olnud professionaalsete juuksurite seas populaarsed juba mõnda aega. Koonuse kuju annab juustele loomuliku volüümi. Ainulaadne nano-kulla keraamiline kate koos kuni 200-kraadise temperatuuriga loob täiusliku tulemuse ja naturaalse sära.


Pilkupüüdvalt sirged juuksed

Võrratult sirgeid juukseid BaBylissi kõikide erinevate sirgendajatega saate teha nii:
•Valige paksemate juustega kõrgem temperatuur ja õhukeste või kahjustatud juustega madalam temperatuur.
•Asetage sirgendaja võimalikult juuksejuurte lähedale ja sirgendage korraga 2–3 cm laiust juuksesalku.
•Libistage sirgendaja aeglaselt juuste juurtest otsteni.
•Otsteni jõudes pöörake sirgendaja pool pööret sissepoole ja hoidke 2–3 sekundit.
•Korrake mitu korda, et juuksed oleksid täiesti siledad, säravad ja hoiaksid paremini.

Õhuke & kaardus disainiga ST227E SIRGENDAJA
Koheselt soojenev, SUBLIM Touch plaatidega mõõduga 28 x 95 mm sirgendaja mida saab kasutada nii kuivadel kui ka märgadel juustel.
Ceramic Heat tehnoloogia. Temperatuuri valik 5 temperatuuri astet (130°C – 200°C max). Sirgendajal on pöörlev juhe ja automaatne väljalülitus.

Erinevad kelmikad Fun Style lokid

Võimsamate lokkide saavutamiseks lisa kõigepealt juuksevahtu. Kui juuksed on kuivad, alusta lokitamist. Hoia rauda 5-8 sekundi vältel paigal. Seejärel libista lainerauda allapoole ja hoia 5-8 sekundit paigal. Jätka samamoodi kuni juuste otsteni.
Ära kammi ega harja juukseid enne, kui need on jõudnud jahtuda. Fikseeri soeng lakiga.

 

2020CE – Fun Style 8 in 1 juuksetangid
8 erinevat otsikut vahva soengu loomiseks! Unikaalne ohutu otsikute vahetamise süsteem
1 – Ceramic kattega sirgendusplaadid 2 – Ceramic kattega krepploki plaadid 3 – 16 mm lokitangid 4 – 16 mm lokitangile lisatav harja otsik
5 – 19 mm lokitangid 6 – 19 mm lokitangile lisatav spiraalloki otsik 7 – kantlokitangid 8 – hoiustamiskott

Saa BaByliss Facebooki sõbraks ja ole kursis kõigega, mis nende suurepäraste soenguabiliste maailmas veel toimub.

Võta osa ka BabyLiss soenguvõistlusest ning võida AUHINDU!