Babylissi soengukool vol 1: Pidulikud soengud sirgendajate ja lokirullidega!

Babylissi soengukool vol 1: Pidulikud soengud sirgendajate ja lokirullidega!

Millest see tuleb, et juuksurisalongist väljudes näevad juuksed nii imelised välja? Juuksed on nii kerged, kohevad, hoides nii kaunilt soengus. Kas saaksime ka kodus ise olla sama hea soengumeister? Jah, nüüd küll, sest teeme algust Babylissi soengukooliga ja anname näpunäiteid, kuidas seda kõike ise teha, mida oskavad professionaalsed juuksurid.

Millest see tuleb, et juuksurisalongist väljudes näevad juuksed nii imelised välja? Juuksed on nii kerged, kohevad, hoides nii kaunilt soengus. Kas saaksime ka kodus ise olla sama hea soengumeister? Jah, nüüd küll, sest teeme algust Babylissi soengukooliga ja anname näpunäiteid, kuidas seda kõike ise teha, mida oskavad professionaalsed juuksurid.

Esimese soengukooli töövahenditeks on Babylissi sirgendajad ja uued innovaatilised lokirullid.

Sirged juuksed ei lähe kunagi moest välja, sest terved ja läikivad juuksed köidavad alati pilku. Kuid kas teadsite aga, et sirgendajatega on ka võimalik eriliselt kauneid lokke endale teha? Lisaks on Babylissi valikus sirgendaja, millega on võimalik ka niiskeid juukseid sirgendada. Samuti tasuks omada ka innovatiivsed babylissi lokirulle, millega valmivad eht staarilikud soengud.