Sünnipäeva-galerii: Bastioni esinduspood sai täisealiseks!

Sünnipäeva-galerii: Bastioni esinduspood sai täisealiseks!

Tähtsa sündmuse puhul kutsus Bastion külla säravaimad kodumaised naised, eesotsas esileedi Evelin Ilves. Loomulikult olid kohal ka Merike Pääro ja imekaunis eksmiss Kristiina Aigro, kes töötab Bastioni loovjuhi ametikohal. Lisaks neile oli külaliste seas Cathy Tullkvist, Evelyn Sepp, Tiiu Järviste, Ines Karu, Kristi Ojasaar ja mitmed teised tuntud inimesed.  

Tähtsa sündmuse puhul kutsus Bastion külla säravaimad kodumaised naised eesotsas esileedi Evelin Ilvesega. Loomulikult olid kohal ka Merike Pääro ja imekaunis eksmiss Kristiina Aigro, kes töötab Bastioni loovjuhi ametikohal. Lisaks neile oli külaliste seas Cathy Tullkvist, Evelyn Sepp, Tiiu Järviste, Ines Karu, Kristi Ojasaar ja mitmed teised tuntud inimesed.

Bastioni moegurmeeõhtu oli inspireeritud Bastioni sõpradest ja klientidest. Eesti mood naistelt naisele. Nii laval olnud kui ka külalised olid kõik Bastioniga mingil moel seotud ja nagu keegi kommenteeris: “Bastion on nagu väike Pariisi moemaja, kes on osanud oma kliente hoida alati erilisena.” Täpselt 18 aastat tagasi avas Bastion esimese erakapitalil põhineva poe Viru tänaval, Klementi ja Tallinna Moemaja kõrval. Tänaseks on neist alles vaid Bastion, mis 25 aastat tagasi ühe õmblusmasina ja suure ideega sai alguse ja nüüdseks on üks väheseid moeettevõtteid eestis, kus toodetakse kõik siin Tallinna kesklinnas – ideest teostuseni.

Pariis sai ürituse võtmesõnaks. Kaunid suupisted otse Pariisi Michelini tärni kokalt restoranist Number 9 ja klaasid olid täidetud Prantsusmaa kuulsaima šampuse Moet&Chandon´ga. Õhtu meeleolu eest hoolitses kaunis Gerly Padar. Modellidena astusid üles tuntud eesti naised Helen Randmäe, Ingrid Tõniste, Heli Kraft, Sirje Eesmaa, Heti Tulve, Mairit Saluveer ja Marilyn Poom. Trendikad soengud ja meigi tegi salong CHIC.

 

 

Buduaar.ee