Be professional küünemaalingute konkurss on alanud!

Be professional küünemaalingute konkurss on alanud!

Be Professionali näol on tegu ideekonkurssidega oma ala asjaarmastajatele. See on võimalus inimestele, kes pole saanud erialast väljaõpet, aga on valmis oma lennukaid ideid ja oskusi ka teistele näitama.

Nii,et kui sa tead kedagi, kes oleks usin küünemaalingute tegija või ülekõige jumestamist armastaks, siis oleks tore, kui annaksid sellest ka meile teada. Vaata oma tutvusringkonnas ringi, kes on need toredad tegijad ja utsita nad sellest konkursist osa võtma.
Auhinnatud saavad kõik osalejad ja peaauhinna- tasuta koolituse ilukoolis kingime finaalvõistluse võitjale.

Finalistid valitakse välja professionaalse zürii poolt, parimad tööd ja finalistide nimed pannakse ülesse messi blogisse http://ilusonum.blogspot.com/

Finaalid toimuvad messikeskuses pühapäeval, 4.oktoobril:

Nail Art 12.00 B-halli küünetehnika alal, autasustamine laval kell 15.00
Make Up 12.00 B-halli jumestajate alal, autasustamine laval kell 14.00

OSALEMISEKS:
Be Professional Make Up- osalemiseks on vaja saata 2 fotot – esimene pilt kujutaks modelli nägu meikimata ja teisel oleks sama modell meigituna, lühike enesekirjeldus ja oma kontaktandmed aadressile info@smkool.ee

Be Professional Nail Art- osalemiseks on vaja saata 2 fotot – esimene pilt kujutaks modelli küüsi kaunistamata ja teisel oleks sama modell juba küünekaunistustega, lühike enesekirjeldus ja oma kontaktandmed aadressile info@iluteeninduskool.ee

Võistlustöid saab saata kuni 28. septembrini.

Võistluse raames ei pöörata tähelepanu töö tehnilisele puhtusele vaid asjaarmastajate ideede lennukusele ja julgetele töövõtetele.

Üritusest osavõtt on tasuta, messihalli sisendedes antakse Teile käepaelad, millega saate messihallides liikuda kogu messi vältel sisse-välja. Lisaks saab iga finalist kaasa kutsuda ka oma fännid. Eraldame igale osalejale 5 messikutset, et teie sõbrad ja pere teile kaasa elama tulla saaks.

Parimatele on ahvatlevad auhinnad ! Võitjad saavad kas jumestaja või küünetehniku koolituse koos Budaar Shoppingu aastatellimuse ning kosmeetikaga.

Kohtumiseni messil Ilu sõnum 2009 , 2.-4.oktoobril Eesti näituste messikeskuses !