Beyoncé moebränd House of Dereon laieneb

Pisut enam kui aasta tagasi Ameerika turule tulnud superstaari Beyoncé, tema õe Solage ja ema Tina rõivafirma House of Dereon laiendab haaret ja jõudis sel sügisel Kanada turule. Lisaks jõuab kohe poelettidele Dereoni õhtukleitide kollektsioon.

Pisut enam kui aasta tagasi Ameerika turule tulnud superstaari Beyoncé, tema õe Solage ja ema Tina rõivafirma House of Dereon laiendab haaret ja jõudis sel sügisel Kanada turule. Lisaks jõuab kohe poelettidele Dereoni õhtukleitide kollektsioon. Nii nagu enamus kuulsuste rõivaliinid, on ka Beyoncé firma toodang fännide hulgas suurt poolehoidu leidnud. Loomulikult täidab Beyoncé ka firma esimodelli rolli reklaamides firma toodangut nii punasel vaibal kui reklaamplakatitel.

{image id=194438}

Rõivaid müüakse ka House of Dereoni veebilehel netipoes www.dereon.com .
 
Tänu muusikaäris teenitud miljonitele on vaeses peres üleskasvanud Beyoncé avanud uusi võimalusi ka oma talendikale emale, kes tegeleb peamiselt uute kollektsioonide väljatöötamisega. Ema Tina Knowles on olnud aastaid stilistiks ka Destiny`s Child`ile, ta mõtles välja ja õmbles tüdrukutele riideid juba siis, kui tüdrukud hobikorras kooliajal bändi tegid.

House of Dereon on tõelisel lahe, rõivad sobivad noortele ning hip-hopi armastajatele. Palju on kasutatud erksaid värve ning kulda ja hõbedat. Beyoncé ise kommenteerib uhkusega rõivafirma edu ning ütleb,et nüüd on  mood ka tema elustiil.

Vaata ka Buduaari valitud stiilinäiteid House of Dereonilt.
Pildil olevate toodete hinnad: teksad 84USD,jope 118USD, vest 89USD, kingad 65USD, kott 88USD.