Buduaar on loetavaim naisteajakiri veebis

 Vaatamata sellele, et veebimaastikule lisandub pidevalt uusi naistele mõeldud veebilehtesid, on Buduaar kõige loetavam naistele mõeldud veebiajakiri olnud juba üle aasta. Mediaindexi andmetel külastas eelmisel nädalal Buduaari veebiajakirja  27 101 unikaalset külalist, Buduaari külaliste arv päevas kõigub 7000-12 000 vahel.

Sõltumatu veebimonitooringufirma Mediaindexi andmetel juhib Buduaar.ee ülekaalukalt teiste naiste veebiajakirjade ees olles enam kui kaks korda suurema külastatavusega kui konkurendid. Vaatamata sellele, et veebimaastikule lisandub pidevalt uusi naistele mõeldud veebilehtesid, on Buduaar kõige loetavam naistele mõeldud veebiajakiri olnud juba üle aasta. Mediaindexi andmetel külastas eelmisel nädalal Buduaari veebiajakirja  27 101 unikaalset külalist, Buduaari külaliste arv päevas kõigub 7000-12 000 vahel. Buduaarile järgnes Femme, mida luges 13433 unikaalset külalist, Femme kannul oli Naistelehe veebiajakiri 12781 külalisega ning Cosmopolitan 7295 külalisega. Viiendat kohta hoiab staazhikas veebiajakiri Sekretär.ee 3845 lugejaga.

Buduaar tänab oma lugejaid. Eriti suur tänu neile, kes on kaasa aidanud Buduaari edule. Kõik buduaari lugejad on oodatud alati oma mõtteid avaldama nii kaasautoritena kui kommenteerides foorumis ja artiklite kommentaarides.