Buduaar on populaarsem kui Hooaeg

Laupäeva hommikuti TV3 kanalil jooksev Buduaari telesaade, mis on mõeldud ilu – ja moetrendide huvilistele, muutub aina populaarsemaks. Jaanuari enim vaadatud saade oli eetris 5. jaanuaril, mida vaatas 42500 inimest ja millele lisandub veel enam kui 2000 saate vaatajat meie veebilehel. Viimati eetris olnud trendisaadet Buduaar 19.jaanuaril vaatas 29100 inimest.  Samal hommikul Kanal2 eetris olnud ilu- ja moesaadet Hooaeg vaatas vaid 18100 inimest.

Laupäeva hommikuti TV3 kanalil jooksev Buduaari telesaade, mis on mõeldud ilu – ja moetrendide huvilistele, muutub aina populaarsemaks. Aastaalguse enim vaadatud saade oli eetris 5. jaanuaril, mida vaatas 42500 inimest ja millele lisandub veel enam kui 2000 saate vaatajat meie veebilehel. Viimati eetris olnud trendisaadet Buduaar 19.jaanuaril vaatas 29100 inimest.  Samal hommikul Kanal2 eetris olnud ilu- ja moesaadet Hooaeg vaatas vaid 18100 inimest.

Eeloleval laupäeval ootab ilu- ja moetrendide huvilisi järjekordne põnev saade, mille külaliseks on superstaar Birgit Õigemeel, kes võtab Mari ja Kristi  kaasa moeateljeesse, kus antakse viimast lihvi tema eurolaulukleidile. Veel on saates plaanis välja selgitada, kuidas tuleks oma nahka ette valmistada enne soojamaareisi, käime jõusaalis ning toome teieni uudise  eriti glamuursetest prillidest, mida kaunistavad ehtsad briljandid. Vaata Buduaari juba eeloleval laupäeval kell 10.30 TV3-s. 
 

/Marge Rahu/