Reklaam sulgub sekundi pärast

Buduaar testis: Valgema naeratuse otsingul

Kaunis naeratus on meie visiitkaardiks ja esmamulje loojaks. Aval naeratus loob usaldustunde ja positiivse meelestatuse. Enesekindlalt naeratada pole alati aga nii lihtne, kui arvata võiks, sest kriitikameel kipub alatasa sekkuma: kas mul on ikka terved, ilusad ja piisavalt valged hambad?

Kaunis naeratus on meie visiitkaardiks ja esmamulje loojaks. Aval naeratus loob usaldustunde ja positiivse meelestatuse. Enesekindlalt naeratada pole alati aga nii lihtne, kui arvata võiks, sest kriitikameel kipub alatasa sekkuma: kas mul on ikka terved, ilusad ja piisavalt valged hambad?

Märgates inimesi, kellel on laitmatu hambumus ja säravvalged hambad, tekib ka endal soov selline Hollywoodi naeratus saada. Olen viimasel ajal üsna sageli märganud oma hambumuse eest hoolitsevaid täiskasvanud inimesi, kes on otsustanud breketite abiga oma naeratust kaunimaks muuta. Ka valgema naeratuse jaoks on saadaval palju erinevaid hambavalgendustooteid ja -protseduure.
Hammas, mille dentiin on terve, on ilu ja tervise üks suurimaid varasid. See, kas see dentiin on kollakam või valgem, sõltub nii pärilikest teguritest kui ka toitumisharjumustest. Enamik meist aga ei pruugigi sellest pääseda, sest hambaemail muutub ka vanusega tumedamaks.

Buduaar testis: Milliste hambavalgendusvõimaluste seast valikuid teha?
Hambaarsti pakutavate hambavalgendusteenuste hinnakirja lugedes võib tekkida küsimus, et kas see on ikka oma hinda väärt? Internetis ja kaupluseriiulitel müüdavate ja veidi soodsamate valgendusplaastrite, -geelide ja -kreemide osas tekivad aga jällegi kõhklused – kas see on siiski riskivaba ja toimiv?
Minu usalduse võitis müügile saabunud iWhite hammaste valgendamise komplekt ja seda eelkõige kolmel põhjusel:
1. Maaletoojafirma on siiani hambaarstikabinettide kvaliteedile vastavaid tooteid müünud ja nüüd on neil pakkuda ka mugavat pakendit kodukasutajale. Hea oli lugeda, et kasutamisel ei muutu igemed valulikuks ning toode ei kahjusta mingil juhul hambavaapa. Komplekti saab osta apteekidest, mis ongi minu jaoks ohutu kasutamise garantiiks.


2. Meeldis ka see, et kasutamine lubas tagada kiire tulemuse, sest toode sisaldab uut murrangulist valgendusgeeli, mille ohutus ja kiire toime on kliiniliselt tõestatud. Kiire toime on tõesti näha juba pärast esimest kasutuskorda. Lisaks tugevdab see innovatiivne ja hõlpsalt kasutatav hammaste valgendamise süsteem hambaid ja eemaldab neilt plekid. Lubaduseks on kuni kaheksa tooni valgemad hambad!


3. Tore, et hambavormide suus hoidmise aeg on vaid 20 minutit ja naljaga pooleks võikski igas päevas olla lihtsalt selline vaiki olemise aeg.
Lõppkokkuvõttes on igal tootel alati oluline ka hind. Pakendis on kümme eeltäidetud eraldi pakendatud hambavormikomplekti, iga kasutuskorra jaoks üks komplekt. Karbikese maksumuseks on 30 €.


iWhite – mis see on?
Põhjaliku kirjeldusega saab igaüks soovi korral tutvuda karbiga kaasasolevast kasutusjuhendist.
Mõned olulisemad argumendid on näiteks need:
* iWhite toimib esiteks ainulaadsel kaltsiumi kihtkristallimise tehnoloogial, mis tagab kiire valgendusefekti, eemaldab aktiivselt plekid ja samas tugevdab hambaid.
* Eemaldab hammastele tekkinud plekke sealjuures hammaste struktuuri kahjustamata.
* Lisaks sisaldab uuendatud koostisega iWhite MOHAkompleksi, mis on 95% ulatuses hambavaaba naturaalne koostisosa. See ühildub ideaalselt meie hambaemailiga, täites ja taastades selles mikropragusid. iWhite on 2014. aasta innovatiivseima toote auhinna pälvinud Belgias toodetud hambavalgenduskomplekt.

Krista Maldur


Vaata lisa:
www.iwhiteinstant.com
ja leia komplekt Kaubamaja Ilumaailmast ja apteekidest üle Eesti.