Buduaari muutuja Laura: Saates osalemine muutis mind enesekindlamaks

Oled mõelnud muuta oma välimust ja tunda ennast enesekindlamaks, kuid iseloomu jääb väheseks? Buduaari telesaade pakub sulle selleks võimaluse. Sedapuhku püüdsime kinni ühe muutuja, kes sai endale täiesti uue imago ja suurepäraseid näpunäiteid, mis on muutnud teda enesekindlamaks ja elurõõmsamaks.

Oled mõelnud muuta oma välimust ja tunda ennast enesekindlamalt, kuid iseloomu jääb väheseks? Buduaari telesaade pakub sulle selleks võimaluse. Sedapuhku püüdsime kinni ühe muutuja, kes sai endale täiesti uue imago ja suurepäraseid näpunäiteid, mis on muutnud teda enesekindlamaks ja elurõõmsamaks.

Buduaar.ee küsimustele vastab Buduaari telesaate muutuja Laura:

Kas see oli sinu esmakordne telekogemus ja miks otsustasid saatesse kandideerida?
Esmakordne telekogemus tõesti. Uutele ja huvitavatele asjadele olen alati avatud olnud, kartsin küll natuke, et tekib kramp ja närv tuleb sisse, kuid mitte midagi sellist ei juhtunud. Väga tore oli, palju aitas kaasa ka korraldustiim. Arvan, et elus tuleb võimalikult palju asju läbi proovida.

Kuidas muutis sind saates osalemine?

Saates osalemine muutis mind kindlasti palju positiivsemaks ja enesekindlamaks. Poeriiulitelt kraban kaasa pisut teistsuguseid rõivaid kui enne.

Milliseid näpunäiteid said saatest?
Saatest sai väga palju näpunäiteid. Näiteks seda, et erinevatest riietest annab kombineerida huvitavaid komplekte. Mis kõige põhilisem – õppisin peaaegu selgeks, kuidas teha suitsusilmi!

Kuidas oled rahul korraldustiimiga?

Korraldustiimiga olen küll rahul. Vabameelsed ja väga toredad inimesed, kui hätta jäin, aitasid nad heameelega. Tegid oma tööd hästi.

Ega sa ei kahetse, et saates osalesid?
Saates osalemist ei kahetse ma mitte mingi määral. Sain ju nii palju uut ja huvitavat enda ümber näha ja kuulda. Tegid mind ju ilusaks ka, mis mul siin ikka kahetseda on!

Mida ütleksid neile, kes tahaksid saates osaleda, aga ei julge?

Neile, kes saates tahavad osaleda, kuid ei julge, soovitan, et võtke julgus kokku, katsetagu ja proovigu. Teil ei ole ju mitte midagi kaotada, ainult võita!

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja