Buduaaris sel nädalal suur peokleitide turg- tule ostma ja müüma!

Buduaaris sel nädalal suur peokleitide turg- tule ostma ja müüma!

  Jõulutrall on juba alanud, aga majanduslanguse hirmus pole Sa ühtki uut peokleiti ostnud ning tegelikult ei mahugi riidekappi enam midagi uut?  Meil on sulle väga hea ettepanek. Müü Buduaari turul oma eelmise aasta peokleit maha ja osta siit samalt e-turult uus peoriietus.  Sel nädalal on fookuses peokleidid ja muu pidulik riietus.
Buduaari turg on kõige mugavam viis oma kasutatud asjadega äri teha ja seejuures veel ka preemiat saada, sest iga Sinu pakkumine ja ostukuulutusele vastamine lisab Su kontole punkte, mille eest saad SIIT valida endale kingitusi. Selleks, et pakkumisi lisada, pole vaja teha muud, kui registreerida end Buduaari kasutajaks.
Värskeid riiete pakkumisi näed SIIN.

Jõulutrall on juba alanud, aga majanduslanguse hirmus pole Sa ühtki uut peokleiti ostnud ning tegelikult ei mahugi riidekappi enam midagi uut? 

Meil on sulle väga hea ettepanek. Müü Buduaari turul oma eelmise aasta peokleit maha ja osta siit samalt e-turult uus peoriietus.  Sel nädalal on fookuses peokleidid ja muu pidulik riietus.
Buduaari turg on kõige mugavam viis oma kasutatud asjadega äri teha ja seejuures veel ka preemiat saada, sest iga Sinu pakkumine ja ostukuulutusele vastamine lisab Su kontole punkte, mille eest saad SIIT valida endale kingitusi.

Selleks, et pakkumisi lisada, pole vaja teha muud, kui registreerida end Buduaari kasutajaks.
Värskeid riiete pakkumisi näed SIIN.