Chanel võidutseb moeareenil

11 kommentaari
Chanel võidutseb moeareenil

Lisaks põhikollektsioonidele esitlevad osad kuulsamad disainerid rahvale ka Resort kollektsioone. Need riided on mõeldud eelkõige fashionista’dele, kes eelmisest kollektsioonist tüdinenud on, kuid ilmad on soojad ning sügistalvise kollektsiooni kandmiseks on liiga vara.

Lisaks põhikollektsioonidele esitlevad osad kuulsamad disainerid rahvale ka resort-kollektsioone. Need riided on mõeldud eelkõige fashionista’dele, kes eelmisest kollektsioonist tüdinenud on, kuid ilmad on soojad ning sügistalvise kollektsiooni kandmiseks on liiga vara.

Eelmise aasta nö puhkusekollektsioonid olid überglamuursed, kuid sel aastal valitses moelavadel hoopis teistsugune pilt. Möödunud aastal saatis Karl Lagerfeld modellid kõndima ümber luksuslike Miami basseinide ning show’le andsid särtsu juurde kujund-ujujad.

John Galliano esitles oma kollektsiooni New Yorgis ning show’s osalesid muuhulgas ka Jennifer Lopez ja Christina Aguilera. Kuid sel aastal ei lubanud majandusseis kaugeltki nii palju luksust. Dior jättis oma resort-kollektsiooni ära ning Gucci korraldab uhke show asemel pelgalt esitluse oma lipupoes New Yorgis.

Kuid üheks lohutuseks moesõpradele on Karl Lagerfeld Chanel’i brändi all. 14. mail toimub Veneetsias Chaneli resort-kollektsiooni esitlus, mis on sel aastal ainuke suur runwayshow, kus puhkuseriideid demonstreeritakse.

Liisa Ennuste

Buduaar.ee