Christian Breton jõudis Eesti turule. Stockmanni ilupäevadel tooted -20%

Christian Breton jõudis Eesti turule. Stockmanni ilupäevadel tooted -20%

Christian Breton on prantsuse ilutööstuse kaubamärk, mis pakub dermogeneetilist nahahooldusliini ja intensiivhoolduste kollektsioone. Christian Breton on  kõikjal maailmas tuntud kui väga innovatiivse ja kõrgkvaliteedilise kosmeetika looja ning on esindatud rahvusvaheliselt eksklusiivsetes ja esinduslikes kaubamajades nagu näiteks Galeries Lafayette Pariisis, Paris Gallery Dubais või New Yorkis 5. avenüül. See rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk, mis on esindatud enam kui 50 maailma riigis, on jõudnud nüüd Eestisse ning sel nädalal külastas Tallinna härra Christian Breton ka ise.

Christian Breton on prantsuse ilutööstuse kaubamärk, mis pakub dermogeneetilist nahahooldusliini ja intensiivhoolduste kollektsioone. Christian Breton on  kõikjal maailmas tuntud kui väga innovatiivse ja kõrgkvaliteedilise kosmeetika looja ning on esindatud rahvusvaheliselt eksklusiivsetes ja esinduslikes kaubamajades nagu näiteks Galeries Lafayette Pariisis, Paris Gallery Dubais või New Yorkis 5. avenüül. See rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk, mis on esindatud enam kui 50 maailma riigis, on jõudnud  nüüd Eestisse ning sel nädalal külastas Tallinna härra Christian Breton ka ise.

Bretoni saadab  külaskäigul brändi peakoolitaja ja ilukonsultant Carole Barrot. Ilueksperdid võtsid osa ka Stockmanni ilumaailma VIP-klientidele korraldatud õhtusest üritusest ning tunnustatud ilukonsultant Barrot, kelle personaalset nõustamist on saanud ka näiteks Beyonce ja Celine Dion, nõustas täna päeval Stockmanni kliente.

Stockmannis alanud ilupäevade raames saab kuni 13. novembrini osta Christian Bretoni kaubamärgi silmahoolduse tooteid -20% soodushinnaga. Mine sinagi ostma ja uudistama!