City Spa juulikuu soodus-pakkumised – erakordselt superniisutavad hoolitsused

City Spa juulikuu soodus-pakkumised – erakordselt superniisutavad hoolitsused

Päikesevalgus on nahale ja tervisele vägagi vajalik, kuid samas ei tohiks alahinnata naha eest hoolitsemise tähtsust suvisel perioodil –  intensiivne päike kuivatab nahka, millest tulenevalt see vananeb,  põhjustades enneaegsete kortsude teket. Naha kauaaegse värske jume saavutamiseks on päikeselisel ajal vaja nahka eriti rohkelt niisutada ja toita. City Spa  pakub erakordselt superniisutavaid hoolitsusi.
 

Päikesevalgus on nahale ja tervisele vägagi vajalik, kuid samas ei tohiks alahinnata naha eest hoolitsemise tähtsust suvisel perioodil –  intensiivne päike kuivatab nahka, millest tulenevalt see vananeb, põhjustades enneaegsete kortsude teket. Naha kauaaegse värske jume saavutamiseks on päikeselisel ajal vaja nahka eriti rohkelt niisutada ja toita. City Spa pakub erakordselt superniisutavaid hoolitsusi.

Jogurti ja puuviljaseguga superniisutav hoolitsus näole

Suurepärane niisutav hoolitsus, mis värskendab päikesest kahjustatud nahka, tagab vajaliku niiskuse, toidab ning taastab selle elastsuse.

Kosmeetiline jogurt on rikas kaltsiumi, vitamiinide ja proteiinide poolest, mis annavad energiat ning elujõudu, värskendades ja taastades naha õige füsioloogilise PH ning rahustades ärritusi. Hüdrolüüsitud puuviljade segu, millest olulisemad on papaya ja mango, on rikkalikud vitamiinide poolest.

Hoolitsus on ülimalt kiire ja tõhus niisutaja ja kasulik, sest tõstab immuunsüsteemi kaitsevõimet ja toniseerib kudesid, pikendades naha nooruslikkust.

50 min           27 EUR

 

Keha koorimine ning massaaž naturaalse kosmeetilise jogurtiga.

Ideaalne ja vajalik hoolitsus kehale päikesevõtu perioodil. Hoolitsuse käigus kooritakse keha oligoelementidega, mis on tõeliselt tõhus vahend stimuleerimaks nahka, muutes selle elastseks, samal ajal kui ühendatud kasulikud mikroelemendid ja merevetikad omavad nahka pehmendavat toimet. Massaaž stimuleerib vereringet ning ergutab kollageeni tootmist, samas kui kosmeetiline jogurt niisutab ning toidab, tagades tulemuse, kus nahk näeb välja siledam ja säravam, päevitus jääb ühtlasem ning püsib kauem.

40 min          25 EUR      

 

Elemis Soe Ookeani Vetikamähis

Mereliselt värske ookeanimähis on naha pinguldaja ning kaalu langetajana ideaalne suvine hoolitsus.
Hoolitsuse tulemusena paraneb naha toon, uuenevad naharakud, saavutate saledama välimuse.
Ergutavale ning vereringet parandavale kuivharjamisele järgneb erinevate essentsõlide seguga soe vetikamask. Kuivharjamise ning vetikamähise kooslus toniseerib ja soojendab, samas kui männi ja rosmariini õlide segu aitab leevendada reumaatilisi vaevusi, stimuleerib vere-ja lümfiringet, leevendab lihasspasme ning stimuleerib neerude tööd, mille tulemusena aktiviseerub ainevahetus.
Mähisega samaaegselt naudite pea- ja näomassaaži Tansaania imepuult pärit rakke taastava õliga, mis kingib teile aja, mil saate lasta oma mõtetel vabalt lennata.

75 min    40 EUR

 

Prantsuse komplekshooldus jalgadele

Kaunid ning hoolitsetud jalad on oluline komponent suviselt kauni välimuse juures. Prantsuse komplekshooldus on täiuslik jalgade hoolitsus, mis hõlmab 5-osalist pediküüri koos lõpetuseks varvastele kantava kena prantsuse geelviimistlusega.

90 min   44 EUR