Cuccio Naturale looduskosmeetika

Cuccio Naturale looduskosmeetika

Abielupaar Anthony Cuccio ja Roberta Cuccio alustasid äri kosmeetikamaailmas aastal 1981. Tänaseks on nende ettevõtmisest välja kasvanud ülemaailmne korporatsioon. Aastal 1999 loodi Cuccio Naturale tootesari – esimene naturaalne käte-, jalgade ja kehahooldustoodete sari.

Cuccio Naturale hooldustoodete peamiste komponentidena kasutatakse: naturaalset meresoola; piima, mee, rohelise ja valge tee ekstrakte; erinevaid taimeõlisid; granaatõuna, papaia, guaavi- ja tsitrusviljade ekstrakte.
Sarja kuuluvad küünenahaõlid, kätekreemid, käte ja jalgade hooldusmaskid, kehakoorijad, kehavõid, massaažikreemid, desinfitseerivad vahendid ning muud maniküüri- ja pediküüritarvikud.

Uued tooted Cuccio Naturale looduskosmeetika sarjas on: sidrunheina ja lavendli ekstraktidega kehavõi ning kehakoorija. Sidrunheina ekstrakt toidab nahka ning on suurepärane lihaspingete leevendaja, lavendel on rahustava toimega.

Tänasel päeval kasutatakse Cuccio Naturale hooldustooteid parimates spaades ning ilusalongides kõikjal maailmas. Cuccio missiooniks on olla alati oma ala trendilooja innovatiivsete ning kõrgekvaliteetsete toodete poolest.

Cuccio Naturale toodete edasimüüjad Eestis on esinduslikud jaekaubandusettevõtted, tervisekeskused, salongid.

Tootevalikuga on võimalik tutvuda aadressil:
http://www.ambra.ee/pood