Diddy soovib Beckhamiga ühist äri ajada

Räppar Sean "Diddy" Combs teatas hiljuti, et ta tahab töötada koos laulja Leona Lewis´ega. Nüüd aga leidis ta, et parim mees koostööks on David Beckham. Ta tahaks koos Davidiga välja töötada uue spetsiaalse moejoone. Ta armastab väga Beckhami stiili ning leidis, et miks mitte.

Räppar Sean "Diddy" Combs teatas hiljuti, et ta tahab töötada koos laulja Leona Lewis´ega. Nüüd aga leidis ta, et parim mees koostööks on David Beckham. Ta tahaks koos Davidiga välja töötada uue spetsiaalse moekollekstsioooni. Ta armastab väga Beckhami stiili ning leidis, et miks mitte.

Diddy ütles ajakirjale US Weekly: "Beckham on stiilne kutt. Ma tahaksin teha moekollektsioone koos David Beckhamiga. Ta on hea sõber ja ta on väga lahke. Meie kahe koostöö võib kujuneda suurepäraseks."

"Ma kuulsin, et ta teeb Snoop´iga kingade kollektsiooni. See on lahe. Mina tahaksin temaga rohkem moodi teha. Mul on juba välja töötatud lõhna- ja riidekollektsioonid ning oma järgmisesse projekti tahaksin Bechamit kindlasti kaasata. Võiksime midagi teha näiteks ka heategevuseks." rääkis Diddy.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/