Ehted maailma moelavadelt

Ehted maailma moelavadelt

On ju teada tõsiasi, et efektsete ehetega saab outfit’ile hoopis uue välimuse anda. Piilusime maailma moelavadele, et saada aimu, milliste sulgedega on ehitud catwalk’idel kõndivad modellid. Põimi sinagi kaunite aksessuaaride abil kõrgmood oma igapäeva!

 

 

 

 

 

Ülim naiselikkus

Õrnad ehted ja lilleõiemotiivid mõjuvad alati ülimalt naiselikult. Suve pidulikumaks ürituseks lisa outfit’i täienduseks kas peenikesed kaunid kõrvarõngad või kaelakett, juustesse lilleõis või ehi end hoopiski lillelise prossiga. Nende ehete puhul võid kindel olla, et nad säravad koos sinuga, mitte sinust üle…

 

 

 

 

 

 

 

Expressionsi valik

Pärlid ja kivikesed

Valge pärl ja särav kivi on relvad, mis kuuluvad klassikalise naise ehtearsenali, kuid suvel soovitame loobuda rangest konservatiivsusest ning mängida erinevate mustrite ja värvidega. Miks mitte roosad mustrilised pärlid või kollased kivikesed?

 

 

 

 

 

 

 

Expressionsi valik

Kelmikaid ehteid juustesse

Suvekuudel on juukseehted justkui kaks ühes – ilusad ja ka praktilised. Just tänu peavõrudele ja kaunitele juukselõksudele saad olla tõeline rannadiiva, kel juuksed elegantselt sasitud soengus. Praeguse värviliste juuste trendiga kaasa minemiseks ei pea juukseid värvima – võib punuda juustesse lemmikvärvi kunstjuuksesalgu, mis mõjub väga efektselt. Eriti popid on roosad ja sinised toonid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Expressionsi valik

Üleannetu neoon

Neoon on selle suve üks kuumimaid trende. Eriti suure tähelennu on teinud sidrunikollane värv, mis oma päikeselise varjundiga paneb särama ükskõik millise outfit’i. Vali oma tagasihoidliku rõivastuse juurde paar neoonaksessuaari ja löö suvistel rannapromenaadidel laineid!

 

 

 

 

 

 

 

 

Expressionsi valik

Glamuurne must ja kuld

Pikkadel ja pimedatel talveõhtutel kanname tihtipeale musta värvi ning suvel eelistame heledamaid toone. Seega silmapaistmiseks ja teistest eristumiseks on must toon suvekuudel erakordselt hea valik, mis näeb päevitunud nahal ka väga hea välja. Musta värvi riided võivad jääda garderoobi talve ootama, kuid mustad läikivad ehted, mis kullatooniga vürtsitatud, eristavad sind massist.

 

 

 

 

 

 

Expressionsi valik

moepildid: Scanpix