Eksklusiivne Bling vesi Tallinnas

Juba mõnda aega on olnud ka Tallinnas müügil supereksklusiivse disainiga veepudelid Bling H2O.  Neil ekstravagantsetel pudelitel on ka mahlast hinda, kuid iseenesest sobiksid väga hästi ka üllatavaks jõulukingiks.

Bling H2O on Hollywoodi filmiprodutsendi Kevin G. Boyd'i inspiratsiooni tulemus. Töötades päevad läbi filmivõtetel, kus imidž on tähtsaim asi üldse, märkas Kevin, et veepudeli järgi on võimalik inimese kohta paljugi öelda. Kevin'i sõnade järgi jäi Hollywoodis mulje, nagu oleks veepudel üks aksessuaaridest, millega kuulsused silma paista ning uhkustada üritasid. Pudelid olid kas siis erilise kujuga või toodud mõnelt eksootiliselt saarelt, kuid ükski neist polnud tõeliselt eksklusiivne.

Just sellepärast loodigi Bling H2O! Nende missiooniks oli pakkuda toodet, mille peene disain läheb kokku ka lausa briljantselt puhta maitsega. Toote turule toomisel on kasutatud strateegiat, et sihtida aina laienevat luksuskaupade turgu. Oma luksusliku veepudeli ideega täitsid nad turul veel ühe tühja koha. Bling H2O on nagu veepudelite kõrgmood. „Sama mis autode seas Rolls Royce Phantom või šampuste seas Cristal,“ lausub Kevin. Kui algselt tutvustati toodet vaid kuulsustele, siis nüüd veepudelite kättesaadavust laiendati.

Bling H2O kaubamärki on kaasatud juba mitmetesse üritustesse, nagu MTV Video Music Awards ja televisiooni suursündmus The Emmys. Kaubamärgi slogan on „Do you bling?“, mille idee seisneb siis selles, et see vesi ei ole kõigile… see on vaid neile, kes blingivad.

Bling H2O on allikavesi, mis on pudelisse pandud Dandridge's, Tennessee osariigis. See on võitnud ka kuldmedali oma puhtaima ja kvaliteetseima maitse pärast Springs International Water Tasting festivalil. Enne vee pudelisse laskmist läbib see 9-astmelise puhastuse teekonna, milles kasutatakse nii ultraviolettkiirgust kui ka  mikrofiltreerimist. Ja ega pudel kvaliteedile alla ei jää – klaasist pudel on kaunistatud Swarovski kristallidega.

Eestis saab luksuslikku vett soetada näiteks Tallinna Kaubamaja toiduosakonnast, kus selle hind on 500 krooni ringis.

 

/Toimetas: Liisa Ennuste/