Elizabeth Ardeni uus nahahooldussari Visible Difference. Võitjad loositud!

Veatu nahk on üks ilu alustest. Elizabeth Arden, kasutades oma 100-aastast kogemust nahahoolduse valdkonnas, on välja töötanud uue sarja Visible Difference. Sari on spaast inspireeritud uuenduslik nahahooldus, mis aitab nahka tasakaalustada, et tuua esile selle loomulikku tervist ja sära.

Veatu nahk on üks ilu alustest. Elizabeth Arden, kasutades oma 100-aastast kogemust nahahoolduse valdkonnas, on välja töötanud uue sarja Visible Difference. Sari on spaast inspireeritud uuenduslik nahahooldus, mis aitab nahka tasakaalustada, et tuua esile selle loomulikku tervist ja sära.

Visible Difference sarja tooted hõlmavad ka mitmeid varasemate kasutajate kauaaegseid lemmiktooteid nagu näiteks Good Morning Skin Serum, mis on uue nimetusega Good Morning Retexturizing Primer. Difference sarja puhul on tegemist  neljaosalise igapäevase hooldusprotseduuriga, mis on spetsiaalselt välja töötatud ja kohandatud igale ainulaadsele nahatüübile. Koosneb igapäevasest nahahooldusest rasvasele, kombineeritud ja kuivale nahale, et nahka puhastada, toniseerida, hooldada ja niisutada. Pakendite uhked värvikoodid aitavad režiime eristada.

*Oil-Free Regimen (Rasvavaba nahahooldus) – aitab vähendada rasu ja tasakaalustada niiskustaset. Neli erinevat toodet, mis pakuvad kerget niisutamist ja aitavad kontrollida naha rasu ja läiget. Kasutamisel näivad poorid puhtad ja nahk tundub hoopis teistsuguse tekstuuriga ning taastunud on naha terve välimusega sära.
Tootevalikuks: Oil-Free Cleanser (rasvavaba puhastaja), Oil-Free Toner (rasvavaba    toniseerija), Optimizing Skin Serum (optimeeriv nahaseerum) ja Oil-Free Lotion (rasvavaba kreem).

*Skin Balancing Regimen (Nahka tasakaalustav nahahooldus) – kombineeritud naha jaoks ning neile, kes otsivad optimaalset tasakaalu rasu kontrollimise, niisutamise ja hooldamise vahel. See nahahooldus pakub õrna nahakihtide eemaldamist ja toniseerimist, töötades samal ajal naha loomuliku parendamise protsessi kallal, et luua ideaalset niiskustaset. Nahk näeb välja taaselustatud ja terve, andes lisaks ka tulemuse – puhastatud välimusega poorid ja värske sära.
Tootevalikuks: Skin Balancing Exfoliating Cleanser (nahka tasakaalustav ja nahakihte eemaldav puhastaja), Skin Balancing Toner (nahka tasakaalustav toniseerija), Optimizing Skin Serum (optimeeriv nahaseerum), Skin Balancing Lotion (oil-free) (nahka tasakaalustav rasvavaba kreem), Skin Balancing Lotion SPF 15 (oil-free) (nahka tasakaalustav rasvavaba kreem päikesekaitsefaktoriga SPF 15)ja Skin Balancing Night Cream (nahka tasakaalustav öökreem)

*Gentle Hydrating Regimen (Õrnalt niisutav hooldus) – ideaalne naha jaoks, mis januneb niisutamise järele. Neljaosaline nahahooldus aitab eemaldada mustust ning sisaldab koostisosi, mis pakuvad naha pealmistele kihtidele põhjalikku niisutamist. Naha pinda töödeldes valmistatakse see niiskuse saamiseks ja selle kogu päevaseks säilitamiseks ette. Tulemuseks naha terve välimus ja mugavam tunne. 
Tootevalikuks: Gentle Hydrating Cleanser (õrnalt niisutav puhastaja), Gentle Hydrating Toner (õrnalt niisutav toniseerija), Optimizing Skin Serum (optimeeriv nahaseerum), Gentle Hydrating Cream (õrnalt niisutav kreem), Gentle Hydrating Cream SPF 15 (õrnalt niisutav kreem päikesekaitsefaktoriga SPF 15), ja Gentle Hydrating Night Cream (õrnalt niisutav öökreem).

Nende kolme igapäevase nahahoolduse täiustamiseks sisaldab tootesari ka spetsiaalseid lisa-hooldustooteid. Hooldustooteid, mis on suunatud täiendava tõuke andmiseks sellele, mida naised soovivad – olgu see siis naha taaselustamine, silmahooldus või lihtsalt spaa kogemuste kodus nautimine. 
Tootevalikuks: Brightening Eye Gel (a fragrance-free rollerball) (kirgastav silmageel – lõhnavaba rullik), Moisturizing Eye Cream (fragrance-free) (niisutav silmakreem – lõhnavaba), Peel & Reveal Revitalizing Mask (kooriv ja puhastav elustav mask) ja Hydration Boost Night Mask, Good Morning Retexturizing Primer (värskendav hommikune seerum).

Toome välja mõned Elizabeth Arden Visible Difference sarja hitt-tooted:

Kuivale nahale sobiv puhastaja ja toniseerija.
Niisutav nahahooldus – Visible Difference Gentle Hydrating Regimen
Mõeldud naistele, kelle nahk vajab põhjalikku ja kauakestvat niisutust. Selle nahahoolduse puhastaja ja toniseerija kirjeldused on järgmised.

Visible Difference Gentle Hydrating Cleanser puhastaja (125ml)
Õrn ja kreemine puhastaja, mis niisutab nahka. Eemaldab mustuse ja meigi samaaegselt, kui selles sisalduvad kaerajahu terakesed nahka õrnalt koorivad. Sisaldab võimsaid niisutajaid, mis tõmbavad ligi ja säilitavad niiskust. Nahk on sile ja hooldatud. Dermatoloogiliselt ja kliiniliselt testitud ning sobib ka tundlikule ja allergilisele nahale.

Visible Difference Gentle Hydrating Toner toonik (125ml)
Unikaalne toonik, mis värskendab nahka, eemaldades samaaegselt ka surnud naharakke. Poleerib õrnalt ja hooldab nahka, et nahk saaks vastu võtta niiskust. Sisaldab nahka rahustavat ja jahutavat mentooli.

 

 

Specialist Treatment erihoolduse tooted
Koos kirjeldatud nahahooldussarjadega on soovitav lisaks kasutada ka erihoolduse tooteid, mis pakuvad kontsentreeritud hoolitsust ja toovad spa-hoolitsuse koju kätte.
Specialist Treatment tooteid võib kasutada kõikide nahatüüpide puhul. Mõned tooted on mõeldud võimendamaks igapäeva hooldustoodete mõju.

Brightening Eye Gel silmaümbruse geel (15ml)
Läbipaistev geel koosneb looduslikest komponentidest, mis leevendavad silmade väsimust, vähendavad paistetust ja tumedaid silmaaluseid. Nahk on kergelt niisutatud ja mati jumega. Lõhnavaba ja sobib ka tundlikule nahale ning kontaktläätsede kandjatele. Kasutada igapäevaselt.

Good Morning Retexturizing Primer (15ml)
Värskendav hommikune hooldus, et nahka üles äratada. Kerge emulsioonilaadne, kuid seerumi toimega toode värskendab nahka, pakkudes vitamiinide (A) ja taimsete ekstraktide toonust.
Nahk on koheselt pehmem ja kaunim ning meiki on parem peale kanda ning see jääb ühtlasemalt. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Võib kasustada igapäevaselt.

Vasta ka allolevale küsimustikule, sest õigete vastustega vastanute vahel loosime 24. septembril välja:
Gentle Hydrating Cleanser
Kosmeetikakott Visible Difference minitoodetega

 

Võitjad loositud:

Helenile kuulub kosmeetikott Visible Difference minitoodetega ja Anne-Lys Gentle Hydrating Cleanser. Buduaar võtab võitjatega ühendust.