Empire Carnaval 8. mail Vertigos. Esimesed 200 külalist saavad pileti 300-ga

Empire Carnaval 8. mail Vertigos. Esimesed 200 külalist saavad pileti 300-ga

Sa pole ammu käinud peol, kus kõik inimesed järgivad dress-code`i ja pidu võtab metsikuid pöördeid?
Sel juhul tasub läbi asutuda Empire Carnavalilt, mis on kahtlemata kõige populaarsem ja luksuslikum stiilipidu Tallinnas.

Sa pole ammu käinud peol, kus kõik inimesed järgivad dress-code`i ja pidu võtab metsikuid pöördeid?
Sel juhul tasub läbi astuda Empire Carnavalilt, mis on kahtlemata kõige populaarsem ja luksuslikum stiilipidu Tallinnas ning kuhu saad nüüd pileti vaid 300 krooni eest.
Kui oled buduaarikas ja tegutsed kiiresti, siis saad meie preemiafondist kingiks priipääsme sellele luksuslikule peole. Vaata SIIT järgi, kas mõni tasuta pääse on veel olemas?

8. mail algusega kell 23.00 toimub restoranis Vertigo kauaoodatud ambitsioonikas ja maagiline sündmus Empire Carnaval 3. See on linna suurim house-party, nii eestlaste kui venelaste poolt armastatud vene stiilis luksuslik karneval, mis toimub sel korral Vertigo kahel korrusel ja viies saalis. Empire Carnaval 3 on stiilipidu, mis tähistab kolme püha korraga: Euroopa Võidupäeva II Maailmasõjas, Nõukogude Liidu Võidupüha ja kolmandat Empire Carnavali.  Seetõttu on ka stiil militaarne. Peo dress-code`iks on Military, mille puhul on  teretulnud igasugune sõjaline sümboolika (v.a. pärisrelvad) ja Sexy, mis näitab sind liigagi seksikast küljest.

Populaarne eliitrestoran muudetakse ööklubiks, mille sarnast Eestis pole ja mida mäletavad sooja sõnaga kõik need, kes osalesid eelmisel Empire Carnavali peol Vertigos.
Vertigo terrassist saab paintballi lasketiir, kus külalistel on võimalus jänest tulistada ja auhindu võita. Teisel korrusel saab ühes saalis karaoket laulda ja karaokemasinatel nii vene kui välismaa hitte kuulata. Seksikas viiulitrio Violina astub üles erishow`ga ja  hasartmängude armastajale paigaldatakse klubisse ka pokkerilaud ning ennustamisnurk.

Peole on oodatud kõik vähemalt 18-aastased stiilipidude gurmaanid.
Carnavali puhul kehtib üks kindel reegel, kostüümita sisse ei saa ning parimaid kostüüme pälvivad auhinnad. 

Esimesele 200-le külalisele on pilet 300 krooni, teistele maksab 375krooni. VIP-pileti hind on 575 krooni. Iga külalist ootavad kingitused, mis väärt 500 krooni.
Tahad lisainfot või lauda broneerida? Helista   55515925   või uuri lisaks
Carnavali kodulehelt .

Vaata ka reedese peo treilerit: