Endine Miss Estonia – ilukonsultant ja modell

Endine Miss Estonia – ilukonsultant ja modell

Kas sinu arvates ilu on looduse kingitus või see on saavutatav igaühel, kes hoolitsevad enese eest?

Ilu on vaataja silmades:)! Kuid kindlasti näevad alati ilusamad ja kaunimad välja need inimesed, kes enda eest hoolitsevad.

 

Sinu elus on mitmed momendid seotus iluga: oled võitnud Miss Estonia võistluse, tegeled kosmeetika pakkumisega, teed koolitusi, töötad modellina. Kas need on kokkusattumised?

Tee ilumaailma sai alguse ikka modellindusest. Minu suurim unistus lapsepõlves oli saada modelliks. 15-aastaselt läksin Enelini moekooli ja seal sai läbitud rida kursusi ja koolitusi, kus meie õpetajateks olid oma ala tõelised tipud ja professionaalid. Eesti Miss Estonia võistlusele sattumine oli juba loomulik asjade käik. Ja see, et ma ka praegu olen end taas leidnud ilumaailmas tegutsemas, on lihtsalt soov inimesi kaunimaks muuta läbi endast hoolimise. Seepärast ei saa ma nõustuda väitega, et ma pakun kosmeetikat, pigem „pakun” ma inimestele endast hoolimist, sest iseennast kiputakse pahatihti ära unustama. Samuti „pakun” teadlikku hoolitsemist, sest kui tead, kuidas midagi teha, kasvõi igapäevast näonahahooldust, siis oskad ka teisi õpetada. Just enda eest hoolitsemine on see, mis muudab inimesed ilusamaks ja enesekindlamaks. Ilukoolitustel räägime juba sellest, kuidas tooteid õigesti kasutada. Ma pole päris kindel, et see kõik on kokkusattumus, pigem lapsepõlves tehtud valik, mis mind just sellele rajale on toonud ja sel hoidnud. Ma leian, et inimene on teinud oma elus karjäärialaselt õige valiku siis, kui tunneb, et tegeleb igapäevaselt oma lemmik hobiga ja siis saab veel selle eest tasustatud ka.

 

Oled Oriflame konsultant juba palju aastaid, aga viimasel ajal oled hakanud seda võtma ärivõimalusena. Kuidas sa seda äri kirjaldaksid teistele?

Olen konsultant juba pea 13 aastat, millest 10 olin n-ö toodete tavatarbija, kui tööalaselt tegutsesin hoopis teises valdkonnas. Saatuse vastu ei saa ja umbes 3 aastat tagasi pöördusin taas iluradadele, kui mõistsin, et siin tegutsedes saan inimestele palju kasulikum olla. Minu jaoks ongi Oriflame’i äri hoolimine inimestest enda ümber. Kuna Oriflame’i äriplaan on fikseeritud ja karjääriredel igati paigas, siis tegutsemine on väga lihtne – hoolides inimestest enda ümber aitad iseennast.

 

Miks otsustasid hakata Oriflame’i konsultandiks?

Mind kutsus Oriflame’i minu vennanaine Helina Eha. Konsultandiks hakkasin just seetõttu, et Helinalt sain kasvõi iga toote kohta küsida, kuidas seda kasutada, kuidas teha õigesti näonahahooldust, milliseid kreeme valida, jne. Ma tundsin, et minust hoolitakse.

 

Alates eelmisest aastast oled hakanud läbi viima ilukoolitusi, mis oli kõige suuremaks väljakutseks, kui alustasid?

Ilukoolituste läbi viimise suurimaks väljakutseks oli teiste inimeste ees esinemine. On ikka kaks täiesti eri asja, kas oled inimeste ees modellina või koolitajana. Selles osas sain jällegi midagi õppida.

 

 

Mida soovid Eesti naistele ja neidudele, kes soovivad olla kaunid ja meeldida lisaks teistele ka endale?

Selleks, et meeldida teistele peab ennekõike meeldima iseendale! Seega soovin meie neidudele ja naistele rohkem enda eest hoolitsemist ning julgustan kõiki aegajalt ka endast hoolima.