Esimene Weyergansi-nimeline tenniseturniir naistele!

7 kommentaari
Esimene Weyergansi-nimeline tenniseturniir naistele!

Laupäeval, 25. aprillil algusega kell 12 toimub Tallinnas Coral Tennisekeskuses esimest korda Weyergans tenniseturniir naistele.

Laupäeval, 25. aprillil algusega kell 12.00 toimub Tallinnas Coral Tennisekeskuses esimest korda Weyergans tenniseturniir naistele.
 
„Naistele mõeldud tenniseturniiri tegemise idee autor on Coral Tennise juhataja Keit Sikk, kes arvas, et kuna enamus turniire korraldatakse segapaaridele või meestele, siis võiks mõni turniir olla ka midagi ainult naistele suunatut,“ räägib Weyergans Stuudio juht Ave Maamägi. „Mõte tasus vaagimist ning lõime käed.“
 
Ta lisab, et kindlasti on kavas turniirist teha jätkusuutlik meelelahutuslik spordiüritus, mis võiks aset leida igal kevadel.
 
Võistluse süsteem on üksikmäng profiset kaheksani. Osavõtutasu on 300 krooni. Kõiki osalejaid ootavad kingitused ning võistluse peaauhind on  ilusalongi Weyergans Stuudio kinkekaart summas 3000 krooni, mille eest  võib valida salongis enda maitsele vastavaid keha- ja näohooldusi.
 
Lisaks on turniiri ajal avatud Weyergans Beauty Lounge, kus tehakse tasuta  näidisprotseduure: kollageeni geelmaski, Slide-Styler lümfimassaaži ja ioniseeritud hapniku protseduuri ning esitletakse SPA-Ritual küünelakkide kevadist kollektsiooni.

 
Lisainfot leiab ka  SIIT ja SIIT


Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja