Expressionsi suvine valik suurtele ja väikestele

Expressionsi suvine valik suurtele ja väikestele

Suvepäev linnas on kui puhkus puhkusest, mil saab kalli tütrega mõnusalt aega veeta. Ema ja tütre suvine poetuur viib meid kõikide suurte ja väikeste tüdrukute lemmikusse – ehtepoodi! Tänapäeval ei pea tüdrukud enam salaja piiluma ema ehtelaekasse ja unistama kaunitest pärlitest ja kalliskividest. Nüüd seatakse sammud Expressionsi ehtepoodi, kust unistuste ehteid leiavad endale nii kaunis ema kui ka võluv tütreke.

Suvepäev linnas on kui puhkus puhkusest, mil saab kalli tütrega mõnusalt aega veeta. Ema ja tütre suvine poetuur viib meid kõikide suurte ja väikeste tüdrukute lemmikusse – ehtepoodi!

Tänapäeval ei pea tüdrukud enam salaja piiluma ema ehtelaekasse ja unistama kaunitest pärlitest ja kalliskividest. Nüüd seatakse sammud Expressionsi ehtepoodi, kust unistuste ehteid leiavad endale nii kaunis ema kui ka võluv tütreke.

Ehted on naise parimad sõbrad ja neid ei ole kunagi liiga palju. Ema Gaida ja tütar Amelie miksivad oma ehteid nii, et kokku moodustub suvine tervik. Suvel on kõik lubatud – neoonkõrvarõngad koos Chanel-tüüpi jakikesega mõjuvad ootamatult rokilikult.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilu tuleb seespoolt ja tark naine on ilus naine. Suvel rõhuta oma ilu lilledega, mis ei närtsi iial. Kanna lilli kõikjal – lilleline juuksekumm võib minna ka randme ümber ja lillemotiive võib leida kõigilt aksessuaaridelt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glamuur ja suveõhtu sobivad kokku nagu maasikad ja vahukoor. Olge tütrega õhtu armsaim paar, kus kaks printsessi luksuslike ehetega on tulnud kohvikuterassile sooja õhtut nautima.