Fotovõistlus buduaarikatele: ilus naeratus säravvalgeks

22 kommentaari

Buduaar ja Biolase Baltic OÜ  korraldavad fotovõistluse ja kingivad ühele lugejale särava naeratuse. Lae üles oma naeratusega pilt, millele kaasaelajad saavad anda hääli! Pilte saab galeriisse lisada kuni 22.aprillini. 28.aprilliks kõige enam hääli kogunud ka kõrgeima keskmise hinde saanud naeratusega pilt ongi võitja! Võitjale teostatakse laservalgendusprotseduur firma Biolase Baltic OÜ spetsialisti poolt.

Buduaar ja Biolase Baltic OÜ korraldavad fotovõistluse ja kingivad ühele lugejale särava naeratuse. Lae üles oma naeratusega pilt, millele kaasaelajad saavad anda hääli! Pilte saab galeriisse lisada kuni 22.aprillini. 28.aprilliks kõige kõgema hinde saanud ja enam hääli kogunud naeratusega pilt ongi võitja! Võitjale teostatakse laservalgendusprotseduur firma Biolase Baltic OÜ spetsialisti poolt.

Kogu protsess filmitakse üles ja hiljem saab seda näha Buduaari saates. Lisaks teeme protseduurist Buduaar Shoppingu suveajakirja loo, kus räägime, kuidas kõik see toimus algusest lõpuni ehk kuidas kahvatust naeratusest sai säravvalge naeratus!

Osaleda saavad kõik kes ei ole lapseootel, kes ei toida rinnaga last ja on vähemalt 18 aastased. Eelnevalt soovitame küsida nõu protseduuris osalemise kohta oma hambaarstilt. Loe lisaks laservalgenduse kohta SIIT .

Lisaks vaata vastuseid teie küsimustele hambavalgenduse kohta SIIT  

Fotovõistluse galerii leiad SIIT.