Frank Brormann esitles uusi juuksetrende

Frank Brormann esitles uusi juuksetrende

Möödunud laupäeval, 19. septembril 2009, esitles Tallinnas Radisson BLU Hotelli konverentsisaalis Wella rahvusvaheline tippstilist Frank Brorman oma värvi- ja  lõikuskollektsiooni ning tutvustas kaasaegse juuksurisalongi juhtimise põhitõdesid.

Möödunud laupäeval, 19. septembril 2009, esitles Tallinnas Radisson BLU Hotelli konverentsisaalis Wella rahvusvaheline tippstilist Frank Brormann oma oma värvi- ja lõikuskollektsiooni ning tutvustas kaasaegse juuksurisalongi juhtimise põhitõdesid.

Frank Brormann on Inglise juukselõikustehnikate ja soengute spetsialist. Ta on õppinud ja töötanud koos oma eriala tippudega: Vidal Sassoonis Hamburgis ning rahvusvaheliselt tuntud pikkade juuste eksperdi Patrick Cameroni salongis Londonis. 
Ta on alati olnud huvitatud juustest, mis on õrnad ja peenekoelised. Tema on leiutanud oma 360o habemenoa lõikuse meetodi, mis annab juustele lõikuse käigus uue hingamise ja tuleb esile juuste sisemine elujõud ja pikeneb soengu püsivus.

Igal aastal demonstreerib ta edukalt oma kollektsioone terves maalimas. Alates 1996. aastast on ta Wella tippstilist, esinedes erinevatel kohalikel ja rahvusvahelistel sõudel, seminaridel ning muudel üritustel. Ta on olnud tähelepanu keskmes erinevatel seminaridel Koreas, Tšiilis ja Brasiilias ning ka fotosessioonidel Milanos, Barcelonas ja Pariisis. Kahekümne aasta jooksul on ta külastanud üle 40 riigi. Tema esinemised  juuksurite suurüritustel Londonis, Aasias, Lõuna-Ameerikas ja terves Euroopas on kõik olnud karjääri kaunistavad tähtsündmused.

Hoolimata oma pikkadest välisreisidest, peab Frank Brormann äärmiselt oluliseks kontakti säilitamist ka oma klientidega. Ta veedab nii palju aega kui vähegi võimalik oma salongis, demonstreerides oma oskusi ja loovust.

Frank Brormann:” Minu jaoks on kirg ja juuksed teineteisega lahutamatult seotud. Minu elukutse eeliseks on suurepärane kooslus, mille moodustavad klientide soovide rahuldamine, omandatud teadmised, rahulolu tehtud tööst ning koostöö asjatundlike kolleegide ja partneritega. Kõikehõlmav ja detailideni läbimõeldud salongi kontseptsioon hõlmab juukselõikuse, värvimise ja ka soengute ja juuksehooldustoodete moekaid rahvusvahelisi trende. Minu eesmärk on inspireerida oma kliente, partnereid ja seminarides osalejaid”.

 

Vaata ürituse pilte SIIT