Galerii: Beselfi suurejooneline moeshow Tallinna lennujaamas

Galerii: Beselfi suurejooneline moeshow Tallinna lennujaamas

Bastioni moemaja uut kaubamärki Beself esitleti eile Eesti publikule Tallinna Lennujaamas suursugusel moeshow’l. Beselfi show´d tulid vaatama mitmed eesti moeala spetsialistid nagu Tanel Veenre, Kalle Aasamäe, Kristiina Herodes ja tuntud eesti naised Ithaka Maria Rahula, Kaja Vunder, Berit Veiber, Electra, Anu Saagim ja oma kohalolekuga austas show´d proua Evelin Ilves.

Reede õhtul esitleti Bastioni moemaja uut kaubamärki Beself Tallinna Lennujaamas suursugusel moeshow‘l. Beselfi show‘d tulid vaatama mitmed eesti moeala spetsialistid nagu Tanel Veenre, Kalle Aasamäe, Kristiina Herodes ja tuntud eesti naised Ithaka Maria Rahula, Kaja Vunder, Berit Veiber, Electra, Anu Saagim ja oma kohalolekuga austas show‘d proua Evelin Ilves. 

Beselfi moeshowl astusid esmakordselt lavale Eesti superstaarid Liis Lemsalu ja Rosanna Lints. Mõlemale artistile oli see esmakordne kogemus astuda lavale modellina. Laval oli ka Unistuste agentuuri ja Päikese poole näitleja imekaunis Tuuli Maasikas. Moeshow produtsent ja Bastioni moemaja loovjuht Kristiina Heinmets Aigro tunnistas, et tema jaoks on Tuuli, Liis Lemsalu ja Rosanna Lints avastamata pärlid eesti moelava jaoks. “Ma olen kindel, et see ei jää nende jaoks viimaseks korraks. Mul on väga hea meel, et nad leidsid aega tulla Beselfi show‘le.” 

Kogu show ja detailid on inspireeritud Eestimaast ja Inglismaast. Ainult selle show jaoks toodeti Beselfi tutvustav film Eesti tuntud naistest, kes kõik kirjeldasid, miks on Eesti mood oluline. Ürituse idee oli propageerida positiivset mõtlemist koostöös EMT-ga läbi slogani Elus Edasi.

Õhtujuht oli kaunis Heti Tulve. Show muusika eest vastutas  Mark Stukis, kelle kokkumiksitud muusikal oli väga tähtis aspekt kogu show lavastuses.  Modellide pikad juuksed lokitas šikkidesse soengutesse tippjuuksur Maria-Liisa Tehveri salongist Chic. Bourjois ekstravagantsed meigid tegid Eesti superõed Reet ja Loore Härmat. Jooke pakuti reisimisele iseloomulikult pudelitest, igas rahvusvahelises lennujaamas leiduvat Eviani ja Badoit’i vett ja A Le Coq´i uut  inglismaise nimega Sherwoodi siidrit. Eestipäraseid suupisteid pakkus restoran Number 9 ja meele tegid magusaks suussulavad Murakamari trühvlid. Selle hooaja kingamoe eest laval hoolitsesid ABC King ja Kingakaubamaja. 

Vaata show’ ja külaliste ülevaadet galeriist:

 

Karin Karu