GALERII: Buduaar osales Guinessi rekordi purustamises

Evian on ülemaailmselt korraldamas pildistamisi, et luua uut maailma pikima muusikavideo rekordit, mis hetkel on 8 tunni pikkune. Eestlased on juba videosse väga tubli panuse andnud ning ka Buduaar käis Tallinna Solarise Keskuses meeleolukast pildistamisest osa võtmas.

Evian on ülemaailmselt korraldamas pildistamisi, et luua uut maailma pikima muusikavideo rekordit, mis hetkel on 8 tunni pikkune. Eestlased on juba videosse väga tubli panuse andnud ning ka Buduaar käis Tallinna Solarise Keskuses meeleolukast pildistamisest osa võtmas.

Igast osalejast tehti 4 pildiklõpsu ja kes soovisid uusi kaadreid teha, neist ka tehti uued pildid, kuniks kõik rahule jäid. Osalemise dreccode’i osas oli 3 võimalust, kas riietada end isikliku valge T-särgiga, kohapeal pildistamiseks Eviani esindajatelt laenata Eviani beebiga särk ning kes soovis, sai endale mälestuseks ka kampaaniasärgi osta.

Tänase päeva seisuga on juba üle poole rekordi eesmärgist muusikavideosse lisatud ning aktsioonid lõpevad just siis, kui uus rekord on sündinud. Järjest pikenevat muusikavideot saab vaadata lehelt www.letsbabydance.evian.com. Ennast saad üles otsida otsingusõna kasti oma eesnime sisestades. Samuti saad otsingusõnadega leida näiteks ka kõik Tallinnas, Tartus, Pärnus osalejad jne.

Lisaks toimuvad pildistamised veel 16. juunil Tartus Cinamonis ning 18. juunil Pärnus Port Arturi Keskuses.

Terve juunikuu jooksul on võimalik end pildistada lasta IM Arvutite müügisalongides ning ka oma isikliku arvutiga ja nutitelefoniga on võimalik osa võtta siia klikates.