Galerii: Chicco moeseeria pildistamine

Galerii: Chicco moeseeria pildistamine

Koostöös Chiccoga korraldas Buduaar veebruaris buduaar.ee veebilehel vahva modelliotsingu kõige pisematele. Kõikide toredate osalejate seast, keda oli kokku 2794, valisime välja 6, kelle abiga toimus Chicco kevadsuvise rõivakollektsiooni pildistamine Buduaar Shopping suveajakirja.
Lisaks Chiccole soovime tänada Oilatumit, kes jagas meie osalejatele laste nahale sobivaid tooteid, lemmikloomakauplust PetCenter, kes lubas meie pildistamisele kaks imearmast loomakest, ning kauplust Muster, kes kaunistas meie fotoseeriat oma lahedate toodetega. Lubame teil natuke piiluda, kuidas toimus moeseeria pildistamine.

Koostöös Chiccoga korraldas Buduaar veebruaris buduaar.ee veebilehel vahva modelliotsingu kõige pisematele.

Kõikide toredate osalejate seast, keda oli kokku 2794, valisime välja 6, kelle abiga toimus Chicco kevadsuvise rõivakollektsiooni pildistamine Buduaar Shopping suveajakirja.
Lisaks Chiccole soovime tänada Oilatumit, kes jagas meie osalejatele laste nahale sobivaid tooteid, lemmikloomakauplust PetCenter, kes lubas meie pildistamisele kaks imearmast loomakest, ning kauplust Muster, kes kaunistas meie fotoseeriat oma lahedate toodetega.

Lubame teil natuke piiluda, kuidas toimus moeseeria pildistamine.