Galerii: Hobimeikar 2010 tiitli võitis Lidija Malinovskaja

Buduaari korraldatud hobimeikari võistlus toimus eelmisel nädalavahetusel Buduaari Turul. Võistlejatele anti 1,5 tundi aega, et sooritada fantaasiameik. Kuna meigikunst on kunst, siis pooleteise tunniga valmisid jumestused, mille tegemisel kasutati julgeid värve, erinevaid aksessuaare ning rõhk pandi loomingule.

Buduaari korraldatud hobimeikari võistlus toimus läinud nädalavahetusel Buduaari Turul. Võistlejatele anti 1,5 tundi aega, et sooritada fantaasiameik. Kuna meigikunst on kunst, siis pooleteise tunniga valmisid jumestused, mille tegemisel kasutati julgeid värve, erinevaid aksessuaare ning rõhk pandi loomingule.

Zürii, kuhu kuulusid endine tantsija Monika Tuvi, kunstnik Meru, moekunstnik Kirill Safonov, stilist Kristi Ojasaar, meigikunstnik Mari Ojasaar, modell ja Fallen Angels ürituse korraldada Natalie Uljanova ning laulja Merlyn Uusküla, valis välja oma lemmiku. Parimaks osutus Lidija Malinovskaja töö – modelli näol oli justkui liblikat meenutav ülisuur silmajumestus.

Buduaar õnnitleb Lidija Malinovskajat ja tänab kõiki osavõtjaid. Kõik finalistid said väikese ilutooteid sisaldava kingikoti ning kolm parimat on oodatud 20.-21. septembril Cocos.ee korraldatavale Mari Ojasaare meigikoolitusele ning Iluteeninduskooli kahekuistele meigikursustele.

Kõikide osalejate profiile saad vaadata SIIT