Galerii! Ilus ja tulus heategevuslik õhtu “Evianiga rinnavähi vastu”

5 kommentaari
Galerii! Ilus ja tulus heategevuslik õhtu “Evianiga rinnavähi vastu”

Reedel, 9. mail toimus Wabaduses heategevuslik üritus „Evianiga rinnavähi vastu“, millega meie tuluõhtu algataja puhas mineraalvesi evian® soovis teavitada kõiki Eesti naisi, et varajases staadiumis avastatud rinnavähk on ravitav ning maikuu on pühendatud Eesti Vähiliidul selle haiguse ennetus- ja teavitustööks. evian® tõi müügile ka eritoote, mille ostust annetatakse mai- ja juunikuus kogu kasum Eesti Vähiliidu toetuseks. 

Reedel, 9. mail toimus Wabaduses heategevuslik üritus „Evianiga rinnavähi vastu“, millega meie tuluõhtu algataja puhas mineraalvesi evian® soovis teavitada kõiki Eesti naisi, et varajases staadiumis avastatud rinnavähk on ravitav ning maikuu on pühendatud Eesti Vähiliidul selle haiguse ennetus- ja teavitustööks. evian® tõi müügile ka eritoote, mille ostust annetatakse mai- ja juunikuus kogu kasum Eesti Vähiliidu toetuseks.

Meie toredal õhtul olid oma toetusega panustamas kõik külalised, kes võitsid oksjoneid ja nautisid erimenüüd, mille käibest annetas Wabadus 15% Vähiliidu toetuseks. Samuti andsid oma panuse ka tuntud tegusad naised, kes olid meie moešõu modellid, ning head koostööpartnerid, kes olid annetanud oma tooteid heategevuslikule oksjonile.

Rinnavähi kontrollis käimise julgustamise osas võttis sõna Põhja-Eesti Vähiühingu esinaine Merike Värik, kes ise on seda rasket haigust põdenud. Samal teemal kõneles ka armastatud poliitik Kaja Kallas, kes oli oksjonile kinkinud oma kauni roosa kleidi, millega ta käis aastal 2013. presidendi vastuvõtul.
Üritus jätkus südamliku Halens moešõuga kus astusid üles emad ja nende lapsed. Täname ilusa etteaste eest Eesti Näituste juhti Katrin Pihelat ja tema tütart, moeürituste korraldajat Janne Kloorenit, lauljat ja lauluõpetajat Maikenit, aeroobikatreenerit Kerstin Liitmaad, kaunist Liis Tavat, Buduaari loojat Marge Rahu, tema tütart ja pisipoega, Buduaari iluloojaid Gaida Talu ja tema poega ning väikest tütart ning Triin Tulevit, kelle kätest hoidsid kinni tema vennatütred. Õhtu jätkus kuni oksjoniteni rütmika tantsušõuga Solusistaz esituses. Oksjonite järgselt musitseeris meile selle raske haigusega samuti isiklikult kokku puutunud Lea Dali Lion (Lea Liitmaa). Tuluõhtu juhiks oli särav Mairold Millert.

Oksjonitelt kogusime lausa 546 € Eesti Vähiliidu toetuseks ja oksjonite võitjad olid väga suuremeelsed, sest paljud tooted osteti välja kõrgema hinnaga kui nende tegelik väärtus oli. Heategevuslikud oksjonid jätkuvad Buduaari veebis ja alates 14. maist.

Meie toreda tuluõhtu algataja:
Puhas mineraalvesi evian® ulatas juba eelmisel aastal Eesti Vähiliidule oma abikäe, annetades mais ja juunis kauplustes müüdava eritoote KOGU kasumi Vähiliidule. Seega, kui soovid toetada, siis sinu valikuvõimaluseks on ka sel aastal ost: kaks 0,5 liitri puhta evian® mineraalveega täidetud pudelit, millega on kaasas põhjalik infovoldik ja roosa rinnalint, mis sümboliseerib lootust.

Kõik, kes tunnevad, et nende südames on soov toetusele ilma midagi vastu ootamiseta, siis teile on mõeldud ka. Eesti Vähiliidu arveldusarve number on järgmine:
MTÜ Eesti Vähiliit
a/a EE562200221002163986

Vähiliit deklareerib need annetused, kus on selgituse tekstis kirjas annetaja isikukood (annetaja saab juhul, kui ta esitab tuludeklaratsiooni, tulumaksuosa (21%) annetussummast tagasi).