Galerii: Karin Herzog ja Zen Spaa tõid Von Stackelbergi hotelli palju ilusaid naisi

Galerii: Karin Herzog ja Zen Spaa tõid Von Stackelbergi hotelli palju ilusaid naisi

Möödunud nädala neljapäeval toimus kliendiõhtu Von Stackelbergi Hotell Tallinn Zen Spaas (Toompuiestee 23), kus tutvustati dekoratiivkosmeetikasarja Karin Herzog ja nauditi “Champagne & Cupcakes “ teemalist seltskonnaüritust elavate helinate saatel.

Möödunud nädala neljapäeval toimus kliendiõhtu Von Stackelbergi Hotell Tallinn Zen Spaas (Toompuiestee 23), kus tutvustati dekoratiivkosmeetikasarja Karin Herzog ja nauditi “ Champagne & Cupcakes “ teemalist seltskonnaüritust elavate helinate saatel.

Eksklusiivse õhtu eesmärk oli tutvustada eksklusiivset kosmeetikasarja Karin Herzog, mis on olnud tõeliseks revolutsiooniks kosmeetikamaailmas. Nüüdsest on Zen spaa külastajatel võimalus astuda nende sarja austajate ridadesse ja nautida Karin Herzogi hoolduste suurepäraseid tulemusi naha noorendamisel Eestis nii Vihula Mõisa Eco spaas Lahemaal kui Von Stackelbergi Hotell Tallinn Zen spaas. Lisaks sai tutvuda ajaloolise Von Stackelbergi Hotelliga, võita auhindu muinasjutulisse Vihula Mõisa ning nautida seltskonda vahuveini ning imemaitsvate muffinitega.

Kliendiõhtu korraldas hotelliketi avalike suhete juht Iris Tomson ning kohale olid tulnud ka mitmed tuntud näod, teiste seas Kroonika peatoimetaja Krista Lensin, ilumessi korraldaja Katrin Pihela ja peopromootor Maret Soom, poliitik ja ärinaine Reet Roos ja teleajakirjanik Andres Raidi stjuardessist tütar Mia Raid.

Vaata ürituse pilte meie galeriist: