Galerii! Londa Professionals esitles kevadsuvist soengumoodi

Galerii! Londa Professionals esitles kevadsuvist soengumoodi

Eestis käis Londa Professionals kutsel kauaoodatud loominguliselt särav tippstilist BERT KIETZEROW, kes tutvustas inspireerivat kevadsuvist seongumoodi. Alates 2000. aastast teeb ta edukat karjääri vabakutselise juuksur-stilistina, töötades professionaalses fotograafia- ja filmiäris rahvusvaheliste reklaami-, ajakirja- ja ilukampaaniate jaoks. Ta on nõutud stilist Valentino Couture’i, Givenchy, Alberta Ferretti, Elie Saabi ja Raf Simonsi pildistamissessioonide ja moeetenduste tarbeks. Bert on üks elustiilibrändi Londa Professionals ülemaailmsetest juhtidest. Bert armastab ilumaailma ja rikastab seda nii oma suhtlusalti ja humoorika iseloomu kui ka oma juuksuritöö ainulaadse ja kunstipärase kvaliteediga. Vaata allolevat galeriid ja veendu ise! Worshop‘il osalesid Londa Professionals Eesti koolitajaid Olga Cerus ja Evelyn Hansberg. Modellide kaunid meigid tegi Meelis Kriki jumestustiim ja stilistika eest hoolitsesid rahvusvaheline tippstilist Ricardo Steffen ja Monton.

Eestis käis Londa Professionals kutsel kauaoodatud loominguliselt särav tippstilist BERT KIETZEROW, kes tutvustas inspireerivat kevadsuvist seongumoodi.

Alates 2000. aastast teeb ta edukat karjääri vabakutselise juuksur-stilistina, töötades professionaalses fotograafia- ja filmiäris rahvusvaheliste reklaami-, ajakirja- ja ilukampaaniate jaoks. Ta on nõutud stilist Valentino Couture’i, Givenchy, Alberta Ferretti, Elie Saabi ja Raf Simonsi pildistamissessioonide ja moeetenduste tarbeks. Bert on üks elustiilibrändi Londa Professionals ülemaailmsetest juhtidest.

Bert armastab ilumaailma ja rikastab seda nii oma suhtlusalti ja humoorika iseloomu kui ka oma juuksuritöö ainulaadse ja kunstipärase kvaliteediga. Vaata allolevat galeriid ja veendu ise!

Workshop‘il osalesid Londa Professionals Eesti koolitajaid Olga Cerus ja Evelyn Hansberg. Modellide kaunid meigid tegi Meelis Kriki jumestustiim ja stilistika eest hoolitsesid rahvusvaheline tippstilist Ricardo Steffen ja Monton.

Maikuus on valitud ILU poodides kõik Londa Professionals hooldus- ja viimistlustooted -20%. 

Meeleolukas video siit: https://www.facebook.com/pages/Wella-Professionals/121227168024000?ref=hl