Garnier’ uus nahahooldussari – nahka puhastav hõrk kokteil just Sinule

Värske septembrikuu toob müügile Garnier' uue nahahooldussarja, mis toimib just kui nahka puhastav hõrk kokteil. Pure Active Fruit Energy puhastav, energiat andev geel ning Pure Active Fruit Energy energiat andev koorimisgeel.

Värske septembrikuu toob müügile Garnier’ uue nahahooldussarja, mis toimib justkui nahka puhastav hõrk kokteil. Pure Active Fruit Energy puhastav, energiat andev geel ning Pure Active Fruit Energy energiat andev koorimisgeel.

Meie oleme juba sõltuvuses – nahk on kaunim ning säravam kui kunagi varem. Milline nauding… .

Miks on naha igapäevane puhastamine vajalik?

Nahk on meie suurim organ. Naha funktsioonide hulka kuuluvad sisemiste organite kaitsmine, haigust tekitavate mikroorganismide tõrjumine, temperatuuri regulatsioon, organismi kaitsmine UV- kiirte eest ning D-vitamiini tootmine. Et nahk oleks terve, elujõuline ja kaunis ning suudaks kõiki oma ülesandeid veatult täita, tuleb naha tervise eest korralikult hoolt kanda.
Nahk vajab puhastamist, niisutamist ja toitmist nii seestpoolt kui ka väljast. Rohke vedelikutarbimine (vesi, värsked mahlad ja taimeteed) ja vitamiini- ning mineraaliderikas toit on esmased nii naha niisutamiseks ja puhastamiseks kui ka kogu organismi korrektseks toimimiseks. Lisaks vajavad naharakud asendamatuid rasvhappeid, mida organism aga ise ei tooda. Nii vitamiinid, mineraalid kui rasvhapped avaldavad nahale mõju nii seespidiselt manustatuna kui ka nahale määrituna (kreemides ja õlides sisalduvana).

Miks ma pean nahka puhastama ka siis, kui end päeval meikinud pole?

Naha hoolitsemine väljastpoolt hakkab korralikust puhastusest. Isegi kui Sa pole end päeval meikinud, ära unusta õhtul näonahka puhastada. Suits, tolm ja heitgaasid on need, millega Sinu nahk päeva jooksul kokku puutub ning ööseks tuleks see kogunenud mustus kindlasti eemaldada. Siinkohal tulebki appi Garnier Pure Active Fruit Energy – meie uus lemmik nahahooldusvahend, mis muudab naha puhastamise naudinguliseks protsessiks. Silmnähtavalt efektiivne hooldussari ebapuhtale nahale. Rikastatud greibi ja granaatõunaga hooldus taaselustab jume ning salitsüülhape eemaldab mustuse, ahendab poore ja aitab kõrvaldada iluvigu. See on nauding ja efektiivsus üheskoos, et puhastada poorid, kommedoonid ja eemaldada liigne läige sinu nahalt. Pure Active Fruit Energy puhastav, energiat andev geel on parim kingitus Sinu nahale.

Aeg-ajalt vajab nahk ka hoolikat sügavpuhastust, et saada lahti surnud naharakkudest, lastes esile tõusta uutel ja värsketel – ka sellele on Garnier hoolikalt mõelnud. Pure Active Fruit Energy energiat andev koorimisgeel taaselustab ka kõige tuhmima naha ja seda imelihtsalt.

Müügile tuleb kaks toodet – Pure Active Fruit Energy puhastav, energiat andev geel ning Pure Active Fruit Energy energiat andev koorimisgeel (soovituslik jaehind:6,10 € ).
Fruit Energy on tõeline energiakokteil sinu nahale sel sügisel.

Ning viimaks – positiivne mõtlemine, elurõõm ja piisav liikumine (et nahk saaks piisavalt hapnikurikast verd) on need, mis käivad käsikäes tervisliku toitumise ning nahahooldusega, et pakkuda Sulle hea tervis ja kaunis nahk!

Garnier hoolib Sinu nahast ja tervisest!

Jaga oma flirtimistarkust ja võida Pure Active auhindu!
Kliki Garnier Pure Active Fruit Energy mängulehele SIIT ja võida!