Goldenpoint toob kevadvärvid!

Goldenpoint toob kevadvärvid!

Goldenpoint kaupluses tervitavad sind uued kevadkollektsioonid kaubamärkidelt Philippe Matignon, Sisi, Filodoro, Golden Lady ja Omsa.

Sukkpükste kevadkollektsioonides on märksõnadeks vallatud täpid, ahvatlevad pitsid ja kevadvärvides põlvikud. Tõeliseks suvehitiks on kannaauguga moekad säärised, mis on eelkõige kandmiseks lahtiste kingadega. Selle suve mood ei luba ka sokke püksisäärte alla peitu panna, vaid uhkelt lühikeste seelikute ja kingadega eksponeerida. Värvidest leiab nii pastelseid suvetoone kui ka paljudel mudelitel on esindatud selle kevade moevärv sinine oma erinevates varjundites. Moekaid ja mugavaid teksaretuuse on pakkuda erinevates toonides ning pikkuses.

Goldenpoint kaupluse rikkalik valik tagab igale kliendile vajaliku toote. Suve kiiremaks kohalemeelitamiseks oleme lisanud oma tootevalikusse ka trendikaid päikeseprille Philippe Matignonilt ning kohe-kohe on kohale jõudmas ka uued päevitusriiete kollektsioonid Sisilt, Golden Lady-lt ja Philippe Matignonilt.

Kaunid sukad nõuavad kandjalt kauneid jalgu. Selleks, et kõigil Goldenpoint kaupluse klientidel oleks soodsam ka oma sportliku vormi eest hoolt kanda, on kõikide mai keskpaigani kauplusest ostu sooritanutel võimalus registreerida end Maijooksule 20 % soodsamalt. Täpsem info kauplusest. 

Buduaari kevadnumbri soetanutel on võimalik saada tasuta Goldenpoint kliendikaardi omanikuks, mis annab soodustust kohe esimesest ostust alates. Selleks osta ajakiri ning otsi üles ajakirjas trükitud kupong ning tule kauplusesse !  

Goldenpoint kauplus asub Viru keskuse II korrusel

Lisainfo: www.goldenpoint.ee


Vaata Goldenpoint tootevaliku kaunist pildigaleriid !