Graafiline lainerijoon on IN

Graafiline lainerijoon on IN

Lainerijoon on läbi aegade olnud naiste lemmik. Sel hooajal saavad need, kellel pintsel käes juba sujuvalt libiseb, eriliselt oma oskusi näidata, kuna moes on silmad, millele on tehtud lausa mitu lainerijoont.

Neil, kellel asi veel nii käpas ei ole, ei tasu muretseda. Hooajalainer ei vaja erilist täpsust, oluline on, et silmameik jätaks graafilise mulje. Vastavalt soovile tõmba lainer ülemisele ja alumisele ripsmejoonele- ei pea isegi ripsmejoont jälgima. Soovi korral lisa jooned kulmuluule ja isegi kulmudele. Ole loominguline ja vaata, milline üllatav jumestus tuleb.
Kui soovid konservatiivsemat meiki, ent siiski trendikat, siis joonista perfektne lainerijoon ülemisele laule, jälgides ripsmejoont. Järgmine tee kulmuluu algusesse nii, et kui avad silmad, näed, kuidas silmavagu ja kulmuluud ühendab lainerijoon. Just sellised silmad kaunistaid modelle Moschino showl. Trendikas jumestus ei vaja erilist tähelepanu kulmudele ega ka ripsmetele, soovi korral värvi huuled nude toonis.
Üllatavad ja eriti julged  laineri-ideed olid Mary Katrntzou showl, kus modellide silmad meenutasid juba sebra omasid, ning Gaspard Yurkievich`i showl, kus modellide lainerid olid tehtud  läikivast paberist ja kleebitud silmadele.
Vaata lisaks: Jean Paul Gaultier, Costello Tagliapietra, Malandrino, Verrier, Gaspard Yurkievich, Emilio De La Morena, Mary Katrntzou, Moschino

Kui osav lainerijoone tõmbaja oled sina?

Mari Ojasaar