GRIMAS – kvaliteetne meik profile ja ka harrastajale

8 kommentaari
GRIMAS – kvaliteetne meik profile ja ka harrastajale

Grimasi meigitooted on loodud eelkõige professionaalse meigi ja grimmi tegemiseks, kuid sobivad suurepäraselt kõigile, kes vaimustuvad kirkast värvivalikust, kvaliteetsetest meigitoodetest ja täiuslikult viimistletud meigist.

Grimasi meigitooted on loodud eelkõige professionaalse meigi ja grimmi tegemiseks, kuid sobivad suurepäraselt kõigile, kes vaimustuvad kirkast värvivalikust, kvaliteetsetest meigitoodetest ja täiuslikult viimistletud meigist.

Grimas B.V. on 1981. aastal asutatud Hollandi väikeettevõte, mis arendab ja toodab traditsiooniliste meetodite abil meigitooteid nii proffidele kui harrastajatele. Tooteid võib kasutada erineval otstarbel – teatrimeigiks, iluhoolduseks, grimmeerimiseks ja näomaalinguteks. Grimas tarnib tooteid mitmetesse eri riikidesse ja osta saab neid enamasti ilu- ja juuksurisalongidest ning karnevalikauplustest (Eestis tegeleb toodete müügiga Kersti Voll, kelle kontaktid leiate alt poolt).

Tavameigisarjadest eristab Grimasi tootevalikut suur hulk eritooteid ning on ka erinevatesse tingimustesse ja otstarbeks sobivad tooted. Tootevalikusse kuulub vees lahustuv meik näomaalinguteks, kreemjas meik nii tavakasutamiseks kui ka teatrisse, vahajas meik (huulepulgad, kreemjad jumestus- ja peitekreemid), kompakttooted (näopuudrid, lauvärvid, põsepunad ja silmalainerid), emulsioonid (meigikreemid) ja tarvikud, sealhulgas ripsmed, sünteetilised ning lateksist tooted (ninad, lõuad, silmad), meigi pealekandmisvahendid (aplikaatorid , svammid, pintslid), kunst veri kõikvõimalikeks otstarveteks, hambalakk, nahaliim, valmisvalatud kiilaspea, vormitavad materjalid nahadeformatsioonide valmistamiseks ning puhastustooted. Mugav ja ka tavakasutajale käepärane toode on Camouflage, mis sobib näiteks armide, sinikate ja muude iluvigade ja isegi tätoveeringute peitmiseks. Grimasi tootevalikusse kuuluvad ilutoodetele lisaks töövahendid huvitavaks grimmiks ja õpetusraamatud nende valmistamiseks.

Kuigi Grimasi meigitooted on loodud profi- ja harrastusturgutele, sobivad need suurepäraselt ka tavalisele, endast hoolitsevale naisele. Toodetega on võimalik saavutada läbikumav lõpptulemus, mis kestab kaua. See on üks põhjuseid, miks jumestuskunstnikud naudivad tööd Grimasi kaubamärgiga.
Mitte vähem oluline on see, et kõik sortimendis olevad värvid ka püsivad seal muutumatuna, nii et keegi ei pea loobuma oma lemmikvärvidest lauvärvide ja huulepulkade hulgas.

Külluslikud ja kestvad Grimas tooted on testitud kõrgekvaliteetselt!

CRÈME MAKE-UP
Rohke pigmendisisaldusega, hästi kattev jumestuskreem nõudlikule kasutajale. Peidab nahavead ja annab näole kena ühtlase tooni. Uskumatu hinna ja kvaliteedi suhe. Saadaval ka 4, 6, 12 ja 24 värvipaletina. Hind: 81 EEK.

FOUNDATION
Matipinnaline ja õhuke, siiski hästi peitev jumestuskreem. Ei määri ja kestab värskena hommikust õhtuni. Tuub 35 ml. Hind: 192 EEK.

CAMOUFLAGE
Täielikult peitev spetsiaalne toode, mis peidab pigmendilaigud, tätoveeringud, põletusarmid ja muud nahavead. Meigipõhi, mis on kinnitava puudriga puuderdatud, teeb meigi väga püsivaks. Saadaval ka 4,6,12 ja 24 värvipaletina. Hind: 120 EEK.

EYESHADOW/ROUGE
Üks toode, 75 värvitooni silmalaule, põskedele.Sisaldab palju värvipigmenti ja on kergesti pealekantav.Matipinnaline,püsiv ja külluslik. Lisaks veel 36 suurepärast pärlmutter värvi. Saadaval ka 4,6,12 ja 24 värvipaletina. Hind: 104 EEK.

HUULEPULK
Matipinnaline, rohke pigmendisisaldusega täiuslik värv mis püsib huultel kaua. Saadaval väga soodsates 4,6 12 ja 24 värvipaletina. Hind: pulk 96 EEK ja karp 90 EEK.

HUULELÄIGE
Tugeva läikega huulepulk. 6 läbikumavat värvi ja värvitut läiget, mida võib kasutada ka matipinnalise huulepulga peale läike andmiseks. Tuub, hind 113 EEK.

PUUDRID

MAKE-UP PUUDER
Eriti matistav puuder. Karp 35 gr, hind 148 EEK.

FIXING PUUDER
Kinnitav puuder. Matt, veekindel puuder. Karp 35 gr, hind 148 EEK.

TRANSPARENT PUUDER
Derma Wax vaha ja kreemja grimmipuudri puuderdamiseks. Ei muuda meigi värvi. Karp 20 gr, hind 96 EEK.

COMPACT PUUDER
Kokkupressitud matt puuder. Võib kasutada igapäevaseks meigiks ja õlipõhjalise grimmivärvi peale, läike katmiseks. 10 värvi, hind 185 EEK.

COLOUR PUUDER
Tooniv puuder – kerge värvitooniga tolmpuuder otse nahale või jumestuse viimistlemiseks. Karp 35 gr, hind 153 EEK.

TEISED TOOTED
Grimasi tootesari on lai – meigist puhastus- ja spetsiaaltoodeteni.

*ripsmetušš – 160 EEK
*matistav meigi aluskreem – tuub, 125 EEK
*aluskreem meigi alla – karp 75 ml, 128 EEK
*mitmeotstarbeline eemaldaja – 100 ml, 145 EEK
*näovesi-alkoholivaba – 100 ml, 113 eek
*puhastav kreem-meigi eemaldamiseks, veepõhjalise grimmimeigi eemaldamiseks – 200 ml, 168 EEK
*Afschmink- grimmimeigi, ninakiti, kulmukarva vaha ja Derma Wax vaha eemaldamiseks – 300 ml, 149 EEK
*geelipõhjaline säravärv – tuub, 74 EEK
*tähed – 30 ml, 88 EEK
*särapulber – 30 ml, 160 EEK
*kunstripsmed – 28 mudelit ja värvi koos liimiga – 92 EEK

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Võimalik ka hinnasoodustused.

Tooted on saadaval paljudes erinevates värvidoonides ja erinevates kogustes.


Kontakt: Kersti Voll
Tel: +37253908000
kerstivoll@hot.ee
Rohkem infot siit
.