Gwyneth Paltrow veebileht jagab häid nõuandeid kõigile

Kaunis ja andekas Gwyneth Paltrow on näitlemise ja pere kõrvalt loonud armsa ja huvitava veebilehe http://goop.com. Lisaks muule põnevale, saab lugeda ka paljudest näitlejanna eelistustest.

Kaunis ja andekas Gwyneth Paltrow on näitlemise ja pere kõrvalt loonud armsa ja huvitava veebilehe http://goop.com. Lisaks muule põnevale, saab lugeda ka paljudest näitlejanna eelistustest.

Näiteks annab Gwyneth trenditeadliku naisena häid nõuandeid, kuidas kanda klassikalist musta kokteilkleiti. Ta kinnitab, et olgu kleit Zara või Balencia, must kleit on teda korduvalt moekriisist välja aidanud.

Näitlejanna toitub tervislikult ning jagab häid nippe ka lugejatele. Tema toitumine on tihti sattunud meedia tähelepanu all, sest paljud väljaanded teavad rääkida, et naine toitub vaid makrobioloogilisest toidukraamist. Veebeilehel on aga retsepte igale maitsele: karamelliga ja musta pipraga kana, tuunikala võileivad seesami ja soja-majoneesiga, tatra ja banaani pannkoogid jne. Gwyneth on kindel, et kui juba tema poeg neid toite sööb, maitsevad need kindlasti ka teistele. Lisaks paljastab ta oma lemmiktoidu – kalkuni raguu valmistamise retsepti. On teada, et Gwyneth Paltrow loobus punasest lihast 15 aastat tagasi ning kalkuni raguu on tema jaoks parim aseaine sellele.

Lisaks kõigele jagab näitlejanna soovitusi selle kohta, kuhu minna, kui külastada Londonit. Ta avaldab arvamust selle kohta, milliseid hotelle ja restorane tasuks külastada.

Lehelt saab lugeda ka Gwynethi kingiideede kohta. Suurimaks kingituseks peab ta meeleolu loomist, muujuures arvab ta, et üks hea kingitus on  annetus vaestele.

Tervislike eluviiside pooldajad saavad tema veebilehelt lugeda, kuidas päev-päevalt tema samme järgides oma eluviise parandada. Lisaks toob ta oma esimesest bestsellerist “Joshi’s Holistic Detox” välja parimad palad teemal, kuidas mürkidest kehas vabaneda.

Gwyneth uurib ka, mida maailma erinevad regioonid arvavad pessimismist, soovitab lugejatele oma lemmiknäitusi ning oma lemmikoka Jamie Oliveri saateid. Kindlasti leiab iga lugeja midagi huvitavat!

Mari Ojasaar