H&M

H&M’I poodidesse jõudis müügile eriline kollektsioon “Fashion Against AIDS”, mille disainimisel on käe külge pannud mitmed kuulsused, teiste hulgas näiteks Rihanna ja Timbaland.

H&M’I poodidesse jõudis müügile eriline kollektsioon “Fashion Against AIDS”, mille disainimisel on käe külge pannud mitmed kuulsused, teiste hulgas näiteks Rihanna ja Timbaland.

„Fashion Against AIDS“ on H&M’i Aidsi teavitusprojekt-kollektsioon, mis on nüüd saadaval 27 riigis, kokku 650s H&M’i poes. Kollektioon on valminud DAA (Designers Against Aids) ehk „Disainerid AIDSi vastu“ ja H&M’i koostöö tulemusena. Kõige esimesena jõudis see müügile Colette kaubamajas Pariisis, kuid alates tänasest saadaval enamuses H&M’i poodides.

Colette võttis H&M’i tooteid müügile esmakordselt, kuid sellel on ka kindel eesmärk – soov näidata oma muret probleemi pärast ning aidata kaasa teavitustööle. Mõned päevad tagasi, täpsemalt 26. jaanuaril, toimus Colette poes avalik kollektsiooni esitlus, kus oli võimalik kohtuda ka projektis osalevate artistidega.

Kollektsiooni kuuluvad spetsiaalsest orgaanilisest puuvillast tehtud T-särgid, kapuutsiga jakid-dressipluusid ning minikleidid, mis on disainitud selliste kuulsuste poolt nagu Timbaland, Rihanna, Scissor Sisters, Katharine Hamnett, Rufus Wainwright, Good Charlotte, Ziggy Marley, Chicks on Speed, Justice, Jade Jagger, Henrik Vibskov, The Cardigans and My Chemical Romance. Kõik nad osalesid selles projektis ilma mingit tasu saamata. Kuid eks ole hea kampaania neilegi.

DAA on ühendus, mis on ühendanud vastutustunde propageerimise ja moe. Käesoleva kampaania idee ongi panna noori rohkem mõtlema HIV’ile ja AIDSile ning eelkõige selle ennetamisele, samuti hoolima rohkem endast ja oma lähedastest.

Vaata kollektsiooni ja kuula kuulsuste üleskutset SIIT

Pilt:AOP
/Toimetas: Ave Lepik/