H&M’i uus koostööpartner on Marni!

H&M’i uus koostööpartner on Marni!

Alles see oli, kui tuhanded moefännid üle maailma tunglesid varahommikul H&M’i poodides, et saada osa Donatella Versace’i poolt disainitud ajaloolisest kollektsioonist. Kuid juba kuulutab H&M välja järgmise disainerkollektsiooni!  

Alles see oli, kui tuhanded moefännid üle maailma tunglesid varahommikul H&M’i poodides, et saada osa Donatella Versace’i poolt disainitud ajaloolisest kollektsioonist. Kuid juba kuulutab H&M välja järgmise disainerkollekt-siooni!

Tavaliselt hoitakse peale ühe disainerkollektsiooni ilmumist mõni kuu vahet, enne kui järgmine koostöö välja kuulutatakse. Seekord kulus selleks vaid paar nädalat, kui anti teada, et juba kevadel ilmub poelettidele kollektsioon Itaalia kaubamärgilt Marnilt.

“Kõigel on täpselt sama kvaliteedi, käsitöö ja tähelepanu tase detailide suhtes, mille poolest Marni tuntud on,” rääkis Marni disainer Consuelo Castiglioni.

Kollektsioon tuleb värviline ja miksitud printidega, koosneb mummulistest lilladest kostüümidest ning suurtest, nn. boyfriendilt laenatud sviitritest ning kihilistest aksessuaaridest.

Müük algab märtsikuus 260 H&M’i poes ja ka veebis.

 

Vaata galeriist Marni kevad/suvi 2012 kollektsiooni ja videost H&M’ile loodud kollektsiooni tutvustust!

 

Lilian Lõhmus