Hair Magazine reastas kaunimate juuste omanikud

Briti väljaande Hair Magazine’i kauneimate juuste esikolmikut
vaadates võib öelda, et pikad kiharad tekitavad rohkem kadedust kui
poisipea. Esikohal püsib jätkuvalt Jennifer Aniston . Talle järgnevad Catherine Zeta-Jones ja kolmas koht läks Cat Deeley ’ile, vahendab veebiportaal Delfi.

Briti väljaande Hair Magazine’i kauneimate juuste esikolmikut vaadates võib öelda, et pikad kiharad tekitavad rohkem kadedust kui poisipea. Esikohal püsib jätkuvalt Jennifer Aniston . Talle järgnevad Catherine Zeta-Jones ja kolmas koht läks Cat Deeley ’ile, vahendab veebiportaal Delfi.

Ajakiri tundis huvi, kelle juukseid lugejad kõige rohkem kadestavad. Aniston on püsinud esikohal juba alates 90ndatest. Tema soeng sai tõeliseks hitiks ajal, mil naine jõudis teleekraanidele komöödiasarjaga “Sõbrad”. “Tõsi ta on, et Jenniferi lõikust palutakse salongides ikka veel väga tihti,” rääkis Stockholmi salongi “Tony & Guy” töötav Steven Terry väljaandele Expressen.

Esiviisikusse mahtusid veel näitlejad Penelope Cruz ning Angelina Jolie . Lühikestest soengutest peeti stiilseimateks Natalie Imbruglia , Victoria Beckham i ning Sharon Stone ’i omi.

 
Pildid: Scanpix
/Toimetas: Helena-Reet Ennet