Heategevuslikud oksjonid on avatud! Paku oma hind ja võida!

Heategevuslikud oksjonid on avatud! Paku oma hind ja võida!

Teeme algust heategevuslike oksjonitega Eesti Vähiliidule toetusraha kogumiseks. Oksjonitelt saadud summa annetatakse Vähiliidule teavitus- ja ennetustööks.

Teeme algust heategevuslike oksjonitega Eesti Vähiliidule toetusraha kogumiseks. Oksjonitelt saadud summa annetatakse Vähiliidule teavitus- ja ennetustööks.

Oksjonid said uhke avalöögi reedel, 9. mail toimunud heategevuslikul üritusel “Evianiga rinnavähi vastu” ja jätkuvad Buduaar.ee veebis oksjonite keskkonnas SIIN.

evian® ja Vähiliidu ühiseks eesmärgiks on Eesti naistele teadvustada rinnavähi probleemi ning teada anda vajadusest osaleda sõeluuringutes, et haigus varajases staadiumis avastada, mil see on veel ravitav. Samuti koostöös Eesti arstide ning toitumisspetsialistidega valmistada põhjalikud haigusega seotud infomaterjalid ning selgitada naistele vee joomise olulisust vähkhaiguse ennetusel ja kogu üldtervisliku seisundi paranemisel.

Terve maikuu jooksul on võimalik oksjonitelt osta palju väärtuslikke tooteid ja teenuseid, mis on annetatud Buduaari heade koostööpartnerite poolt. Tooteid on järjest lisandumas.

Esimesed oksjonile saabunud tooted on järgmised:

Teadlike inimeste seas kõrgelt hinnatud Korea kosmeetikafirma MISSHA kreemide kinkekomplekt Super Aqua Marine Stem Cell Special Set

Puhtad ja niisutavad Marine Stem Cell tooted värskendavad kuiva ja tuhmi jumega nahka ning tagavad kohese niisutuse.
Karbis leiate:
– MISSHA Super Aqua Marine Stem Cell Active Toner aktiivne toonik (150 ml)
– MISSHA Super Aqua Marine Stem Cell Control Emulsion emulsioon (130 ml)
– MISSHA Super Aqua Marine Stem Cell Active Toner aktiivne toonik (30 ml/miniature)
– MISSHA Super Aqua Marine Stem Cell Control Emulsion emulsioon (30 ml/miniature)

Väärtus 40 €

Võta oksjonist osa SIIT

Kaunis fuksiaroosa värvusega roostevabast terasest heategevusliku sõnumiga The Wishlet käevõru
Käevõrult leiad kirja “Paint your dreams in the boldest colors
The Wishlet käevõrud on müügil NuNordik kaupluses Vabaduse väljak 8, Tallinn.
Väärtus 50 €.

Võta oksjonist osa SIIT

50 roosat makrooni omal vabalt valitud tellimusajaga firmalt Tassikoogid.
“Tassikoogid” on Eesti esimene cupcake kohvik, mis asub Tartus Tasku keskuse I korruse aatriumis. Tallinna kliendid leiavad nende pisikese kohvikunurga aadressilt Vabaduse väljak 10 (Wabadus Cafe).

Väärtus 65 €

Võta oksjonist osa SIIT

Toetame kõik koos Eesti Vähiliitu ja näitame välja, et hoolime endast, oma lähedastest ja neist, kes põevad rinnavähki!

Kui soovid oma igapäevase vee ostuga toetada, siis sinu valikuvõimaluseks on ka sel aastal Solarises toidupoest, Selverist, Stockmannist või Viimsi Comarketist ost: kaks 0,5 liitri puhta evian® mineraalveega täidetud pudelit, millega on kaasas põhjalik infovoldik ja roosa rinnalint, mis sümboliseerib lootust. Sel perioodil kannab evian® KOGU müügist saadud kasumi Eesti Vähiliidu arvele.

Kõik, kes tunnevad, et nende südames on soov toetusele ilma midagi vastu ootamiseta, siis teile on mõeldud ka. Eesti Vähiliidu arveldusarve number on järgmine:
MTÜ Eesti Vähiliit
a/a EE562200221002163986