Heti Tulve ilunippidega ei eksperimenteeri. Aga sina?

22 kommentaari

Kaunis elustilist Heti Tulve kinnitab Buduaarile, et talle ei meeldi uute ilunippidega eksperimenteerida. ” Olen suhteliselt kindla peale väljamineja ja hindan kvaliteetseid tooteid, seetõttu pole mul ühtegi märkimisväärset ebaõnnestunud ilunippi ette tulnud”. Hetile meenub vaid paar uut kreemi, mis allergilist reaktsiooni on esile kutsunud. ” Ma ei määri mitte kunagi näole kaua seisnud või vanu tooteid, mis võiksid ärritust esile kutsuda”.

Et ilu ohvreid nõuab, teavad naised kõige paremini. Ilusaksolemise nimel ollakse valmis pea kõigeks – katsetama erinevaid maske, juuksevärve, keha noorendavaid kreeme ja puhastavaid taimemähiseid ning käiku panema ka vanaemade tarkuseterad. Oma ebaõnnestunud ilunipp on rääkida igal naisel- mõned meist on väiksema ehmatusega pääsenud, samal ajal kui teised on mõtlematu ilunipikatse tõttu omale tõsise iluvea põhjustanud. Kuidas siis veel kõrbenud juukseid või rikutud näonahka nimetada?

Kaunis elustilist Heti Tulve kinnitab Buduaarile, et talle ei meeldi uute ilunippidega eksperimenteerida. “ Olen suhteliselt kindla peale väljamineja ja hindan kvaliteetseid tooteid, seetõttu pole mul ühtegi märkimisväärset ebaõnnestunud ilunippi ette tulnud”. Hetile meenub vaid paar uut kreemi, mis allergilist reaktsiooni on esile kutsunud. ” Ma ei määri mitte kunagi näole kaua seisnud või vanu tooteid, mis võiksid ärritust esile kutsuda”.

Erinevalt Hetist oskavad buduaarikad rääkida nii mõnegi halenaljaka iluapsu, mida omal nahal kogetud. 

Kasutaja MusiKata kirjutab: “Ostsin isegi sellise ahvatleva potsiku kuumvahaga bikiinipiirkonna vahatamiseks. Lugesin kaheksa korda juhendi läbi ja toppisin siis lõpuks selle potsiku mikrosse. Kui ma vaha lõpuks vedelaks sain, mõtlesin, et prooviks kõigepealt säärtel. Ajasin kuuma möksi säärele laiali, lugesin viieni ja tahtsin äärest kinni võtta, et see ära tõmmata nahalt, aga vaha oli veel nii vedel, et ei tulnud lahti. Lugesin uuesti 5ni ja hakkasin maha kakkuma seda imeasja ja ohh üllatus, üllatus – möks oli nii kõva, et ei tulnud enam maha. Lõpuks võtsin noa ja lõikasin karvad selle kivistise ja naha vahelt läbi. Väga valus oli ning selle õnnetu 20cm puhastamiseks läks aega mitu tundi. Peale oma katastroofilist kogemust tänasin ainult jumalat, et ma argpüks asja kõigepealt jalal proovisin. Muidu oleks ma omale igavese voorusevöö ümber sulatanud!”

Milline ilunipp on Sinul ebaõnnestunud? Lisa kommentaar või vaheta muljeid meie foorumis .

/Alice Kess/