Hingematvalt ilus 2013. aasta Campari kalender. Galerii

Hingematvalt ilus 2013. aasta Campari kalender. Galerii

2013. aasta Campari kalender on järjekorras juba neljateistkümnes. See pole pelgalt ilus trükis, mida kohusetundlikult aastast aastasse välja antakse, vaid tegemist on tõelise kunstilise tippsaavutusega, mida igal aastal põnevusega oodatakse. Lennukas idee, suurepärane fotograafitöö ja kaunid modellid on Campari kalendis igal aastal esindatud. 2013. aasta kalendristaar on võluv Penelope Cruz. Tema kehastada on 2013. aasta Campari loo peaosa, riietatuna erinevate tipp-moemajade, nagu näiteks Monique Lhuillier ja Salvatore Ferragamo, punastesse kleitidesse ja kingadesse.  

2013. aasta Campari kalender on järjekorras juba neljateistkümnes. See pole pelgalt ilus trükis, mida kohusetundlikult aastast aastasse välja antakse, vaid tegemist on tõelise kunstilise tippsaavutusega, mida igal aastal põnevusega oodatakse. Lennukas idee, suurepärane fotograafitöö ja kaunid modellid on Campari kalendris igal aastal esindatud. 2013. aasta kalendristaar on võluv Penelope Cruz. Tema kehastada on 2013. aasta Campari loo peaosa, riietatuna erinevate tipp-moemajade, nagu näiteks Monique Lhuillier ja Salvatore Ferragamo, punastesse kleitidesse ja kingadesse.

Campari ja punane värv on alati olnud seotud maailma kaunimate naistega. Kui tavaliselt kasutas Campari oma 1999. aastast välja antavas eksklusiivses kalendris vaid naisi filmimaailma kaunitaride seast, nagu näiteks Salma Hayek, Eva Mendes ja Jessica Alba, siis 2011. aastal valis Campari oma 150. aastapäeva puhul esmakordselt kalendristaariks mehe – Benicio Del Toro. Kuigi Benicio on silmarõõmuks paljudele naisfännidele, on tema kasutamine Campari poolt selge märk, et Campari ei ole ainult naiste jook.

Tänavuaastase kalendristaariga, müstiliselt kauni Oscari-võitjast näitlejanna Penelope Cruziga valmis 13 hingestatud ja maagilist fotolavastust, mis on pildistatud rahvusvaheliselt tuntud moefotograafi Kristian Schulleri poolt. Kristian Schuller on Pariisis tegutsev fotograaf, kes on õppinud muuhulgas ka moekunsti koos Vivienne Westwoodiga.

Aasta 2013 Campari kalender kannab nime “Kiss Superstition Goodbye” ning on inspireeritud maagilise jõuga numbrist 13. Kunstilised lavastused väljendavad erinevaid ebauske, mis on läbi aegade inimesi saatnud. Campari sõnumiks on, et ebausk pole kunagi tugevam kui enesekindlus, julgus, õige suhtumine ning sinu enda karisma ja sensuaalsus.

Nautige allolevat fotosessiooni koos Penelope Cruziga, kes on kehastunud erinevateks ebausurollideks visuaalselt hingematvalt ilusal ja müstilisel teekonnal, mis kummutab hirmu ebausu ees ja muudab selle positiivseks.