Hollywoodi staaride jumesaladus

5 kommentaari
Hollywoodi staaride jumesaladus

Kes meist ei sooviks sellist jumet endale, nagu seda on maailmakuulsatel Hollywoodi staaridel. Kust neil küll alati nii kaunis, särav ja loomulik jume? Loomulikult ei lase nemad oma nahal kiiresti vananeda solaariumi ega päikese toimel. Ilusa jume saladus on hästi valitud spraypäevitus!

Kes meist ei sooviks sellist jumet endale, nagu seda on maailmakuulsatel Hollywoodi staaridel. Kust neil küll alati nii kaunis, särav ja loomulik jume? Loomulikult ei lase nemad oma nahal kiiresti vananeda solaariumi ega päikese toimel. Ilusa jume saladus on hästi valitud spraypäevitus!  Mis on spraypäevitus ?

 Spraypäevitus on uduvihmana kehale piserdatav päevitus. Seansil kasutatakse spetsiaalset kompressorit, mille abil kaetakse kliendi keha ühtlaselt päevitusvedelikuga. Peamiseks toimeaineks on suhkruderivaat DHA, mida sisaldavad ka isepruunistuvad kreemid. Spraylahuses kasutatav toimeaine on nahale täiesti ohutu ja seega võib spraypäevitust teha nii tihti kui soovid.

Miks peaks valima spraypäevituse? Spraypäevituse populaarsus on kogu maailmas tõusnud, kuna inimesed on teadlikud UV-kahjulikust toimest. Lihtsalt 10 minutiga on võimalik saada kaunis jume ilma UV-kiirguseta ja nahka kahjustamata. Päevituse saamiseks ei ole enam vaja päikest, solaariumi ega isepäevitavaid kreeme, mis jäävad nahale ebaühtlaselt. Kaunis jume täiesti tervislikult spraypäevitusega. Eriti populaarne on see näiteks enne pidustusi, lahtise kleidiga tahab ju iga naine hea välja näha. Samuti reisile minnes, kui peaks ihu paljastama,  jume on aga põhjamaiselt valge.On ka inimesi, kes lihtsalt tahavad aastaringselt kaunid ning jumekad välja näha. Neile aga, kes ei tohigi päevitada, on see ainuke viis ühtlaselt pruuniks saada. Kuna spraypäevitus tekib vaid naha pindmises kihis, ei võimenda ka see pigmendilaikude teket ega tedretäppide ilmumist, vaid hoopis ühtlustab jumet.

Miks just Urban Tan ? Urban Tan on kuum brand Inglismaalt. Urban Tan´i kasutavad spordi-, muusika- ja TV- kuulsused. Samuti teeb Urban Tan koostööd teleprojektiga “Dancing on Ice”. Urban Tan jääb loomulik ega kulu laiguliseks. Urban Tan ei sisalda Parabeeni (propüülparabeen, ethylparabeen, metüülparabeen jne) , mis on säilitusaine ja võib tekitada allergiat.

 Mida peaks teadma enne spraypäevituse tegemist? Enne seanssi käi duši all ja kasuta kehakoorijat (õlivaba). Nahk peab olema täiesti puhas, kreemi- ja deodorandivaba. Tulemus jääb ühtlane ja kaunis vaid täiesti puhtal nahal. Kui soovid raseerida või epilleerida, tee seda päev enne seanssi. Seansile tulles on soovitav kanda avaramaid riideid. Kui sa tead, et oled tundliku nahaga või on isepruunistavad kreemid tekitanud allergiat, on soovitav teha allergiatest 24 tundi enne protseduuri väiksemal nahapiirkonnal, näiteks käe siseküljel.

 Valida saab mitme tooni vahel, kuid liiga tume jume jääb võlts ja kipub tegema inimese visuaalselt vanemaks. Loomulik kaunis jume aga annab nahale terve ja puhanud välimuse, paneb silmad ja hambad särama. Ning tuttavad küsivad, et kas oled just puhkuselt tulnud…?

 Kus saab teha Urban Tan spraypäevitust? Urban Tan`i spraypäevitust saab teha Meribella Ilusalongis, Vabaõhumuuseumi tee 22 13516, Tallinn http://www.meribella.ee/

Sarnased artiklid