Hooaja dramaatiline silmameik

Meigikunstnike lemmik – loomulik  jumestus on sel hooajal saanud enda kõrvale dramaatilise meigi, mille kandjaks on julge ja iseteadlik naine.

Meigikunstnike lemmik – loomulik jumestus on sel hooajal saanud enda kõrvale dramaatilise meigi, mille kandjaks on julge ja iseteadlik naine.

Victor & Rolf saatis modellid lavale süsimustade silmadega. Modellide silmad olid värvitud järsu hajutusega mustaks kui öö ning külluslikult oli lisatud efektisädelust. Et jumestus veelgi silmapaistvamaks muuta, värviti huuled leekivpunasteks. Juuksed seevastu sätiti tagasihoidlikult patsi, just sellisena võikski üks glamuurne ja trenditeadlik naine hetkel õhtupimeduses silma paista.

Gucci muutis suitsusilma seksikamaks, sasides juuksed nii, nagu oleksid just ärganud. Huuled seevastu jäeti loomulikult beežikaks.

Biba tõi hea näite sellest, kuidas kasutada omanäoliselt silmadel lainerit. Sel hooajal tee lainerioon nii nagu sulle meeldib, kasuta fantaasiat ja püüa erineda tüüpilisest. Näiteks rõhuta silma sisenurka ja välisnurka, silma keskosa aga jäta puutumata. Lainerijoon tee kandiline ja hajuta minimaalselt. Vastavalt oma näole ja loomule, joonista selline triip, mis sulle sobib.

Et mustale silmameigile mänguruumi lisada, kasuta meigi tegemisel ka pronksi ja kulda, nagu seda tegi Versace. Moodsad toonid on ka sinakad ja lillad. Miks mitte kasutada näiteks lillat lainerit?

Et meik dramaatiline saaks, sasi juuksed, kasuta julget huulevärvi ja jäta hajutusjooned järsud. Siiski, enne kui linna attitude‘i näitama lähed, vaata, et üldmulje ikka söödav saaks!

/Mari Ojasaar/