Hooaja jalanõud

Ratsasaapad teevad rõõmu sügis-talvel neile, kes armastavad madalaid ja ülimoodsaid jalavarje. Suvel laineid löönud balletisussikesed vahetatakse välja madalate ratsasaabaste vastu, mis on märksa ilmastikukindlamad ja samas üliseksikad. Endiselt on moes kõrged kontsad ja isegi platvormid, kuid hea on vahel jalal lasta puhata. Ratsasaabas näeb superseksikas  välja kleidi, seeliku või skinny'de teksadega. Must have jalanõu sel hooajal on paelteta king, mis pahkluuni ulatub. Üliarmsad ümara nina ja kõrge kontsaga kinnised kingad kaunistavad stiilselt sinu jalgu kui kannad seelikut, kleiti või pükse. Ülimoekad kannavad aga endiselt platvorme. /Mari Ojasaar/

Ratsasaapad teevad rõõmu sügis-talvel neile, kes armastavad madalaid ja ülimoodsaid jalavarje. Suvel laineid löönud balletisussikesed vahetatakse välja madalate ratsasaabaste vastu, mis on märksa ilmastikukindlamad ja samas üliseksikad. Endiselt on moes kõrged kontsad ja isegi platvormid, kuid hea on vahel jalal lasta puhata. Ratsasaabas näeb superseksikas  välja kleidi, seeliku või skinny'de teksadega.

Must have jalanõu sel hooajal on paelteta king, mis pahkluuni ulatub. Üliarmsad ümara nina ja kõrge kontsaga kinnised kingad kaunistavad stiilselt sinu jalgu kui kannad seelikut, kleiti või pükse. Ülimoekad kannavad aga endiselt platvorme.

/Mari Ojasaar/