Ilusad blondid juuksed kompromissideta

Ilusad blondid juuksed kompromissideta

Blond juuksevärv on jätkuvalt populaarne. Juuste tooni heledaks saamine on aga siiani olnud  keerukas ja  juukseid kahjustav protsess. Sageli seistakse ihaldusväärse blondi juuksevärvi saavutamiseks valikute ees, kas  kaunis kirgas blond toon või terved juuksed.

Blond juuksevärv on jätkuvalt populaarne. Juuste tooni heledaks saamine on aga siiani olnud keerukas ja juukseid kahjustav protsess. Sageli seistakse ihaldusväärse blondi juuksevärvi saavutamiseks valikute ees, kas kaunis kirgas blond toon või terved juuksed.

Meil on sellele probleemile lahendus olemas! 

Goldwell`i ainulaadne blondeerimissüsteem SilkLift pakub kompromissideta helendamist, mis on samas maksimaalselt õrn juustele. SilkLift sisaldab  Anti-Yellow System`i, mis neutraliseerib soovimatu kollase tooni ning  annab puhta ja kirka blondeerimistulemuse (kuni seitse astet heledamad juuksed).  Lisaks kirkale tulemusele on SilkLift protseduur juustele ka hooldav. Blondeerimissegule lisatakse topeltefektiga seerumkontsentraat, mille süvahooldav toime tasandab rikutud ja ebaühtlase juukse struktuuri. Veel on koostises  patenteeritud Intralipidid, mis taastavad juukses kaotsiläinud lipiidide taseme. Tulemuseks on terved ja siidised juuksed.

Blondi tooni säilitamine.

Eelnevalt blondeeritud juuste terve välimuse ja ühtlase tooni säilitamiseks küsi oma juuksurilt Goldwell Colorance Express Toningu teenust. See on õrn blondi toonimine vaid viie minutiga. Toonimine parandab samaaegselt juukse struktuuri. Colorance Express Toningu toime on maksimaalselt juust säästev ning blond toon püsib kaua kirkana ning ühtlasena. Tulemuseks terved ja läikivad, ühtlaselt blondid juuksed.

Toonivalikus on kuus erinevat blondi tooni.

Blondide juuste kodune hooldus:

Heledate juuste hooldamiseks sobivad hästi Goldwell Dualsenses Blond&Highlights tooted, mis pakuvad juustele taastavat hooldust ning hoiavad ära soovimatuid kollaseid varjundeid blondides juustes.

Loe lähemalt hooldustoodetest SIIT

Küsi Goldwell SilkLift`i ja Colorance Express Toningu teenust oma juuksurilt! Goldwell salongide nimekirja leiad SIIT

GOLDWELL – LUBADUSEKS TÄIUSLIKUD VÄRVID

GOLDWELL`i professionaalsed juuksurid töötavad rohkem kui 40 riigis üle maailma.

Lisainfo kodulehelt: www.goldwell.ee